Skocz do zawartości
Forum

Jak się przygotować?


Gość PM29

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim kwas foliowy, jeśli ktoś pali papierosy, to najlepiej rzucić, poza tym umiarkowanie z alkoholem, zadbać o to, aby być zdrowym, nie mieć infekcji, a te, które są , wyleczyć, regularnie wykonywać badania cytologiczne, przed planowaniem ciąży badania hormonalne, krwi i moczu, poza tym jeść zdrowo i chyba tyle:) i ważne, żeby znaleźć dobrego ginekologa:)

Odnośnik do komentarza

natusi- dawno nie zaglądałam bo w sumie nawet trudno mi jest nadrobić Grudnióweczki :P przygotowania na przyjście maluszka trwają, a w sumie już dobiegają końca.
Jak na początku ciąży czułam się super, tak teraz już jest coraz gorzej.. jakiś czas temu byłam w szpitalu bo malutkiej spieszy się na świat, ale już wszystko w miarę w normie :)

nie chcę zaśmiecać wątku, zapraszam na priv :)

Odnośnik do komentarza

ja:)

ja zaczynam starania. 3 cykl przede mną (z czego 1 wykorzystałam dopiero):) Biorę kwas foliowy, nie pije alkoholu, palić nie paliłam, staram sie jeść zdrowiej i nie jesc słodyczy:) zrobiłam cytologie, czekam na wyniki, powinny już być lada dzień. Co do pozostałych badań, moj ginekolog powiedzial, ze najpierw bez stresu mamy sie starać, a jak będą problemy wówczas będziemy reagowac... Lekarz z baaaaardzo dużym stażem, więc zakładam, ze wie co mówi. Ogólne badanie - wszystko ok. Tyle, ciśnienia szczególnie nie mam ale czym więcej mysle tym bardziej juz chce, a długo odkładaliśmy (oboje mamy 30lat).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...