Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwe, że jestem w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,
niedawno z mężem podjęliśmy spontaniczną decyzję, że chcielibyśmy mieć dziecko. Decyzja zapadła w czasie "akcji" dlatego spontaniczna. Praktycznie następnego dnia miałam skok temperatury. Ostatnia @ 6-11.11, cykle 30-31 dni. Wspolzylismy od 20 do 26.11 codziennie bez zabezpieczenia. Od kilku dni mam ciągle nudności i wrażenie jakbym była przemęczona. Jest też ból w podbrzuszu tak jak przed @ ale mam wrażenie że inny (nie tak ostry i dluzszy). Pierwszy raz mam też bolące piersi. Czy mogę być w ciąży? Boje się że sama się nakręcam.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem już na pewno, że możliwe abym była w ciąży, bo według badania krwi jest to już niemalże pewne. Przede mną pierwsza wizyta u ginekologa, który specjalistycznym okiem utwierdzi mnie w przekonaniu. Zapisałam się do lekarza u siebie w mieście, ale mam wątpliwości czy będę u niego chciała prowadzić całą ciążę, bo jednak nie mam do niego pełnego zaufania a w przeszłości miałam trochę problemów co potęguje strach. Szukam, czytam sprawdzam i widzę, że dużo kobiet z mojej okolicy uczęszcza do ginekologa tutaj http://ultimed.com.pl/ więc pomyślałam, że może i wśród was znajdę kogoś, kto znałby to miejsce i coś by mi doradził.

Odnośnik do komentarza
Gość Malutka1234

Hej dziewczyny!!! Cykle mam przewaznie 28. Ostatnin dzien okresu mialam 13 lipca a szacowana owulacje 22lipca (dodam ze kochalismy sie wtedy bez zabezpieczenia) jak myslicie jaka jest szansa ze zaszlam w ciaze? Dodam ze staramy sie o 2 dzieciatko tak bardzo chcialabym zeby sie udalo! Jeszcze za wczesnie na zrobienie testu... jak myslicie jest szansa????

Odnośnik do komentarza

Witam was
Dwa lata temu miałam konizacja szyjki macicy trochę chorowalam. Lekarka po wszystkim powiedziała że mogę mieć dziec ale mogę mieć problem z zajściem w ciążę. Od 5 miesięcy świadomie staraliśmy się o dziecko z moim chłopakiem. Dwa misiece temu wyszły mi dwa testy z bardzo bardzo bladymymi drugimi kreskami ale po tyg dostałam okres w terminie i już się zlalamalam. Teraz dokładnie w niedzielę okres spóźnia mi się już 3 dni co mi się raczej nie zdarzało no i te piersi masakra jakaś taki ból takie napeczniale takie bolące że masakra jakaś poszliśmy po test i wyszły dwie kreski boję się że znów będę się cieszyła i okaże się że to fałszywy alarm. Ale bardzo byśmy chcieli zostać rodzicami jutro będę szła do lekarza ttzajcie kciuki :) wyślę zdjęcie testu żebyście mogły mi pomóc ocenić czy ta druga kreska naprawdę jest taka widoczna :) pozdrawiam

monthly_2019_07/czy-jest-mozliwe-ze-jestem-w-ciazy_76430.jpg

Odnośnik do komentarza

Justys28
Witam was
Dwa lata temu miałam konizacja szyjki macicy trochę chorowalam. Lekarka po wszystkim powiedziała że mogę mieć dziec ale mogę mieć problem z zajściem w ciążę. Od 5 miesięcy świadomie staraliśmy się o dziecko z moim chłopakiem. Dwa misiece temu wyszły mi dwa testy z bardzo bardzo bladymymi drugimi kreskami ale po tyg dostałam okres w terminie i już się zlalamalam. Teraz dokładnie w niedzielę okres spóźnia mi się już 3 dni co mi się raczej nie zdarzało no i te piersi masakra jakaś taki ból takie napeczniale takie bolące że masakra jakaś poszliśmy po test i wyszły dwie kreski boję się że znów będę się cieszyła i okaże się że to fałszywy alarm. Ale bardzo byśmy chcieli zostać rodzicami jutro będę szła do lekarza ttzajcie kciuki :) wyślę zdjęcie testu żebyście mogły mi pomóc ocenić czy ta druga kreska naprawdę jest taka widoczna :) pozdrawiam

Witaj. Moim zdaniem kreska jest bardzo widoczna. Zatem gratuluję i trzymaj się do wizyty a na wizycie powiedz o poprzednim teście i okresie może da ci coś na podtrzymanie ciąży.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Na tej stronie jest opisane w jaki sposób monitorować swój cykl miesiączkowy - będziecie dzieki temu mogły przeczytać kiedy najłatwiej mozna zajść w ciążę.
Dni płodne bez trudu są w stanie wyznaczyć kobiety, które regularnie, tuż po przebudzeniu, zanim wstaną z łóżka dokonują pomiarów temperatury. W czasie owulacji dochodzi bowiem do wzrostu temperatury (co najmniej o 0,2 stopnia).

Przyjmuje się, że najłatwiej zajsć w ciążę
3 dni przed owulacja
oraz 2 dni po owulacji

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...