W oczekiwaniu na bociana

Czy jest możliwe, że jestem w ciąży?

luna89

luna89

Witam :) Jestem tutaj nowa.Od jakiegoś czasu staramy się z męzem o dzidziusia. Jak na razie nic z tego ;( Jednak dzisiaj mnie cos zastanowiło.Kochalismy się w 10,11 i 13 dniu cyklu czyli w moje dni płodne.Niestety dostałam okres 27 lipca...tzn sama nie wiem czy to był okres niby bolał mnie brzuch ale był baaardzo skąpy i trwał tylko 3 dni a zawsze trwa ok 6.Przed okresem zrobiłam test i wyszedł oczywiście negatywny.Jednak od tygodnia ciagle boli mnie cała jama brzuszna i mam wzdęcia.Jestem tez bardzo zmeczona i senna. A na dodatek dzisiaj w pracy moja klientka popatrzyła na mnie i spytała się czy przypadkiem nie jestem w ciaży bo jakos na buzi inaczej wyglądam...Dziewczyny i co wy na to wszystko? takbardzo chciałabym być w ciąży ze az boje się zrobić jutro rano test żeby się nie rozczarować ;( Dodam jeszcze ze mam za wysoki poziom prolaktyny ale mój lekarz powiedział ze jak nie zajdziemy w ciaze w ciągu pół roku to się dopiero zaczniemy ta prolaktyna przejmować. Pozdrawiam was serdecznie i licze na wasza opinie ;)

40418 luna89 Kobieta, 30 lat, Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mamaali

mamaali

Jak dla mnie wizyta u gin to jedyna odpowiedź na twoje pytanie.

35056 mamaali Kobieta, 34 lata, Śląsk
Margeritka

Margeritka

powtórz sobie test ciążowy, mocno trzymam kciuki:) pamiętaj też o teście z krwi:)

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
franekk166

franekk166

Zrób test ciążowy, a najlepiej idź jeszcze do ginekologa, on wszystko rozstrzygnie.

40520 franekk166 Mężczyzna, 28 lat, Bory
maa22

maa22

Hej mam pytanie cykle mialam zawsze co 30-32 a od maja mam ponad 40 a w lipcu juz 47 czy moge byc w ciazy? Okres mam tylko 4 dni
A testy wychodza negatywne. Czy powinnam pojsc do ginekologa? Nie wiem co o ty myslec..

40716 maa22 Kobieta, 26 lat, lukow
maa22

maa22

Hej bylam wczoraj I okazalo sie ze nie jestem :/ lekarz wywnioskowala ze moga to byc torbiele albo z powodu nadwagi ostatnio duzo mi sie przytylo. Teraz musze zgubic pare kilogramow I moze wroci wszystkio do Normy.

40716 maa22 Kobieta, 26 lat, lukow
Ulla

Ulla

mam nadzieję, że zdrówko dopisze i lekarze będzie już wiedział jak ci pomóc

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
m.aga

m.aga

wizyta u ginekologa i powtórzony test powinny ci rozjaśnic sytuację

40697 m-aga Kobieta, 34 lata, warszawa