Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość załamana.min

witam
mam ogromny stres ze jestem w ciąży ostatni raz miałam okres około 10 kwietnia kochałam się pierwszy raz z moim chłopakiem 26 kwietnia , on nie spuścił się we mnie , zdarzył wyciągnąc i wytarł go (mówi ze porządnie) i po około 10 min znowu się kochaliśmy . czy mogę być w ciąży ?

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że możesz. Jeżeli uprawialiście seks bez żadnego zabezpieczenia, a u żadnego z Was nie stwierdzono bezpłodności, to ciąża jest oczywistym następstwem. Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcyjną. W płynie preejakulacyjnym (który jest zawsze) mogą wystąpić pojedyncze plemniki zdolne do zapłodnienia. Nie musi dojść do wytrysku. Poczytaj w internecie na ten temat lub zapytaj lekarza. Skoro decydujecie się na seks bez zabezpieczeń za każdym razem możesz zajść w ciążę.

Odnośnik do komentarza

Witam :) mam pytanie czy mogłam zajść w ciąże jeżeli okres ostatni miałam 26 września długość ostatniego cyklu 33 dni , ale zawsze długość cyklu to 30 dni. Okres trwał całe 6 dni. Współżyłam z mężem od 3 do 10 października codziennie bez zabezpieczenia do końca, a następnie 3 dni przerwy i 14 oraz 15 października powtórka , a 16 17 i 18 miałam plamienie brązowe tylko , że codziennie jedna plamka na wkładce no i jeszcze gdy mialam to "plamienie" to kuły mnie jajniki nie ciągle no , ale czułam je co jakis czas , a przed tym plamieniem jeszcze kilka krotnie swędziały mnie piersi. Pytam , bo troszke sie martwie ponieważ od wczoraj jeszcze dopadla mnie jakas grypa czy coś. Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuje bardzo :)

Odnośnik do komentarza

moniczka kiedy masz termin@pewnie ze jest moziwosc ciąży zrrob test i zobaczysz a plamienie to było owulacyjne czasem tak bywa ze wystepuje plamienie mnie tez cos dopalo 5 dni temu stan pdgorączkowy swedzialy mnie bardzoi mrowily piersi wczoraj brzuch bolał glowa i jajniki jutro termin miesiączki zobaczymy test wczoraj negatywny wieczorem.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Termin mam 26pazdziernika , plamienie owulacyjne? Ale nigdy nie miałam takiego plamienia.. No nic zobaczymy :) no pytałam tutaj , bo nie mam jeszcze dziecka , a bardzo bym chciała , a teraz jak na złość wlasnie sie rozchorowałam i boje sie brać jakies tabletki , bo jeśli by sie udało to żeby nic sie nie stało .. witaminki biore juz dluzszy czas Femibion Natal 1

Odnośnik do komentarza

proponuje na razie nie brac tabl na przeziębienie herbatka z cytrynka i miodem ciepły kocyk łozko masc majernkowa pod nos na katarinhalacje z soli fizjologicznej ewntualnie syrop z cebuli jak lubisz witamina c i owoce warzywa wzmacniają organim koniecznie rosołek stawia na nozki;)a tak pozatym to wiele kobiet miało objawy przeziębienia w cizy na samym początku także może to dobry znak.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy do terminu miesiączki :) a to plamienie mogłobyć owulacyjne? skoro nigdy takiego nie miałam.. Tak pije syrop z cebuli , herbatke z cytryną , rosołek też jest od kilku dni codziennie :) chociaż nic mi nie pomaga jak narazie .... bardzo bym się cieszyła , ale nie nakręcam się , bo nie chce sie rozczarować ..

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie. Proszę o szczere odpowiedzi bez krytykowania. Ostatnia miesięczne miałam 28wrzesnia wcześniejsza 2 wrzesnia, nie wiem co mi odbiło ale 19 października mąż wsadził na 30 sekund bez zabezpieczenia i wyjął nie dochodząc, wgl nie było wytrysku. Dodam, że mam już córeczkę, która ma 4 miesiące z drugim jakoś się nie spieszę. Czy mógł trafić na dni płodne ? Proszę o odp bo w necie jest różnie

Odnośnik do komentarza

hej nikt nie zamierza cie krytykować raczej na pewno nie jesteś w ciąży twoje dni płodne jeżeli wogole wysstapila owulacja były od 6 do 14pazdziernika plus minus 3 dni miesiaczke massz z tego co piszesz co 26 dni.ewentualnie to mogło dojść do zapłodnienia jeśli ci się owulacja przesunela sporo i mialabyss okres nieregularny no to ten 19 wtedy mógł być dniem płodnym a tak to odpada;)no i jeżeli na penisie był plyn ejakulacyjny w nim również sa plemniki choć mało.

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

Witam. W poprzednim miesiącu miałam normalny okres ale 4 dni wcześniej i trwał dłużej niż zwykle. Potem był tydzień przerwy. I znow wystąpiło cos w postaci menstruacji tylko ze w dziwnym brązowym kolorze. A w tym miesiącu powinnam dostać okres a okazało sie ze mam jedynie bardzo lekkie plamienie w kolorze jasnego brązu i tępym bólem brzucha. Dodam ze mój partner jest wysterylizowany od 13 lat. Tak wiec na ciąże mam może 1% prawdopodobieństwa. Pomocy. Co to może oznaczać?????

Odnośnik do komentarza

To nie prawda, że owulację wylicza się dzieląc długość cyklu na pół, bo jeśli ktoś ma cykle 40 dniowe to owulacja występuje później, czyli około 26 dnia, a nie 20... Każda kobieta ma stałą fazę lutealną (jest to druga faza cyklu, od owulacji do miesiączki) i powinna ona trwać on 13 do 15 dni zazwyczaj 14 (są odchylenia od normy, ale one zazwyczaj przeszkadzają w zajściu w ciąże i trzeba je skonsultować z lekarzem), więc wyliczając termin owulacji odejmuje się od długości cyklu 14 dni i to jest termin owulacji np. przy cyklu 33 dni (33-14=19), więc w 19 dniu powinna wystąpić owulacja. Oczywiście organizm reaguje na różne czynniki zewnętrzne, więc termin owulacji może się przesunąć, ale wtedy przesuwa się też termin miesiączki.

A co do długości cyklu, to jeśli raz okres się spóźnił, to nie oznacza to nieregularnych cykli i następny cykl powinien trwać średnio tyle co standardowe wcześniejsze cykle.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kwiatuszek3city

Witam
Mam pytanie chyba trochę głupie ale kto pyta podobno nie błądzi. Czy jest możliwe że jeśli współżycie nastąpiło dzień przed owulacja a miałam ja 28 października cykle mam bardzo krótkie. Czy jest możliwe żebym odczuwala mdłości już bo testu nie robiłam czekam do terminu miesiączki. A czuję się masakra metaliczny język krwotoki z nosa i ciągle tzn od 3 dni zamulony żołądek. Wszystko co zjem jest straszna katorga dla mnie. Jest to możliwe? Czy mój mózg dymi dodam że nie starałam się jakoś specjalnie

Odnośnik do komentarza

Niektóre dziewczyny odczuwają mdłości jeszcze przed terminem miesiączki, choć zazwyczaj pojawiają się one dużo później, dla mnie pierwszy objaw ciąży pojawił się 4-5 dni przed terminem @ i była to wrażliwość na zapachy, jak poczułam dym papierosowy to mnie zemdliło tego dnia zrobiłam test i były dwie kreski, więc nadzieja jest ;) choć nasza podświadomość płata nam różne figle w trakcie starań, jeśli intensywnie myślisz o ciąży, to mogą pojawić się objawy, które sama sobie wmawiasz... trzymam kciuki, żeby ci się udało, jeśli dobrze liczę to 3-4 dni i powinno być wszystko jasne :)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza
Gość Kwiatuszek3city

misKolorowy
Niektóre dziewczyny odczuwają mdłości jeszcze przed terminem miesiączki, choć zazwyczaj pojawiają się one dużo później, dla mnie pierwszy objaw ciąży pojawił się 4-5 dni przed terminem @ i była to wrażliwość na zapachy, jak poczułam dym papierosowy to mnie zemdliło tego dnia zrobiłam test i były dwie kreski, więc nadzieja jest ;) choć nasza podświadomość płata nam różne figle w trakcie starań, jeśli intensywnie myślisz o ciąży, to mogą pojawić się objawy, które sama sobie wmawiasz... trzymam kciuki, żeby ci się udało, jeśli dobrze liczę to 3-4 dni i powinno być wszystko jasne :)

Dziękuję no dokładnie 3 dni ale nie spinam się żeby być w ciąży bo nie wychodzi wtedy z moim pierwszym maluchem nie wiedziałam że jestem w ciąży bo nic mi nie dolegalo. Te ostatnie 4 dni to jakiś horror

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...