Skocz do zawartości
Forum

Czy to naprawdę już koniec ze staraniami? Mam 36 lat.


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie jest za pozno! Tylko oby to była naprawdę przemyslana decyzja. Dzisiaj już mamy tyle możliwości, taki wybór klinik leczenia nieplodnosci, sposoby na zminiejszenie ryzyka wad genetycznych u przyszłego bobaska że sama sobie powiedziałam że warto i można! Po prostu dzisiaj mamy lepsze możliwości dzięki leczeniu a medycyna idzie ciągle do przodu :) Oj pisze to troszeczkę pod wpływem emocji ale nie traććie nadzieji i zróbcie coś aby wasze marzenia się spełniły :)

Odnośnik do komentarza

~heleni
Wiolka 360 a w jakim wieku Ty zaszłaś w ciążę? i czy chodziłas do profesjonalnej kliniki czy obyło się bez tego? Ja mam 35 lat i staramy się wciąż z mężem o pierwsze dziecko.

Kwestia dobrego lekarza jest najważniejsza . Ja mam 40 niedługo rodze więc poddawać się nie można nigdy.

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jestem po laparoskopii. Na lewym jajniku a właściwie pod nim miałam zmiany endometrialne a na prawym mała zmiana endo i torbiel ok. 1 cm. Wszystko usunięto. Lekarz na drugi dzień po zabiegu powiedział do mnie tak: wszystkie zmiany które mogły być przeszkodą w zajściu w ciążę usunęliśmy. Rzeczywiście moje jajniki powolutku wygasają.I zapraszam Panią na wizytę kontrolną za 3 tygodnie. To wszystko. Nie wiem co mi teraz zaproponuje, czy to będzie inseminacja, czy co? Nie wiem, nie mam pojęcie. Mam dziś już 38 lat.

Odnośnik do komentarza

franka32
A ja mam 28 lat a chciałabym urodzić jeszcze drugie dziecko. Staramy się już ponad roki nic. Mam PCOS lekarka mówiła, że nie będzie łatwo.

Nie martw się. Był PCOS, jest dziecko :) Jesteś w klinice leczenia niepłodności?

Odnośnik do komentarza

Witajcie.
Po 4 latach staraniach udało się:) Jestem w ciąży. U mnie powód niezajścia był jak wyrok. Wygaszające jajniki. Byłam kilka razy na inseminacji, potem laparoskopia. A po niej lekarz powiedział że bab jedno jajeczko na prawym jajniku. Lewy całkiem przestał działać. Szanse na ciąże są małe. Namawiał mnie na in vitro ale ze względów finansowych nie zgodziłam się. Dał zatem 3 skierowania na inseminację. Powiedziałam sobie że spróbuję po raz ostatni. Kiedy poszłam do ginekologa na sprawdzenie czy jajeczko urosło ja i lekarz zamarliśmy. CIĄŻA - BARDZO WCZESNA!!!! Jestem nadal w szoku. Wiek mój mnie przeraża.Dziś mam 39 lat, ale w sumie cieszę się że będę mamą. Jeśli chcecie coś wiedzieć, pytać, piszcie. Nadzieja umiera ostatnia:)

Odnośnik do komentarza
Gość haniutekb

Witam.
Mam do sprzedania zastrzyk OVITRELLE zupełnie nowy, szczelnie zamknięty, przechowywany w lodówce. Gwarancja do IX 2017 roku. Kupiłam go w aptece za 160,00 zł. Odsprzedam za 100 zł. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę o kontakt: haniutekb@wp.pl.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj łykać kapsułki z olejem z wiesiołka (zielone opakowanie z napisem Gal, do kupienia w aptece). Zaczynasz od 1 dnia cyklu i kończysz w dniu wystąpienia owulacji. Wiesiołek wpływa na konsystencję śluzu i ułatwia zagnieżdżenie jajeczka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...