Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy z sodą - co sądzicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niuniaa
W dniu 6/6/2016 o 8:22 PM, Gość Ikonka 70678 napisał:

Dziewczyny ja robiłam test z soda nie Pieniny się teraz zrobiłam i się pieni lo od tygodnia ale testy pokazują że ciąży nie ma dodam że się lecze na nadczynność tarczycy czy tabletki mogą mieć wpływ na wynik testu?

Hej 😉 mam 20lat . Spoznia mi sie okres 16dni . Robilam test ciazowy wyszedl negatywnie , a zrobilam wlasnie test z soda i bardzo sie spienila , dodam ze tez choruje na tarczyce 🤪🤪

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Gość Niuniaa napisał:

Hej 😉 mam 20lat . Spoznia mi sie okres 16dni . Robilam test ciazowy wyszedl negatywnie , a zrobilam wlasnie test z soda i bardzo sie spienila , dodam ze tez choruje na tarczyce 🤪🤪

Moja siostra ma tarczycę i dni cyklu jej się wahały, test wyszedł jej pozytywny po 3 tygodniach od spodziewanej @. Test z soda niewiem jak zinterpretować, moja szwagierka ma kwaśne pH w ciąży, ja miałam prawie całą ciążę zasadowe, ale miałam infekcje, także mi raczej test z soda by nie wyszedł aż do porodu. 

Odnośnik do komentarza

Hej ,,, Dziś robiłam test z proszku do pieczenia otóż pieniło się odrazu aż piana wyleciała 😂z tego samego moczu który odlałam sobie do drugiego kubeczka robiłam test z sody ,i zero reakcji 😕 wiec bądź tut mądry z tego ,,,, parę dni prędzej robiłam z pasty do zębów i pianka się pokazała ,, mam 5 dni do okresu lub 6 bo cykle mam nieregularne ,,,jeszcze robiłam z octu i też niby kolor zmieniło na bardziej jasny odcień .

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...