Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie przed okresem


Gość Mariolkaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariolkaa123

Witam. 26 stycznia miałam ostatnią miesiaczkę. Cykl "+-"29-30 dni. Nie było żadnego seksu bez zabezpieczeń a tylko pieszczoty bez wytrysku. Powinnam dostać okres 24 lutego. Krwawienie w okresie trwa zawsze 5.6 dni. A 18 lutego po pracy zobaczyłam że mam krwawienie obfite które trwało do dzisiaj lecz coraz słabsze. Jedyne objawy to ból brzucha w pierwszym dniu tak jak przy każdym okresie. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Czym to może być spowodowane ciąża czy coś innego ??

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie ma wytrysku to skąd mają się w tobie znaleźć plemniki? nierealne
żeby doszło do zapłodnienia należy jednak spełnić pewne podstawowe kryteria o których zapewne na biologii każdy z nas się uczył czyli:
dni płodne
owulacja
wytrysk
spotkanie plemników z komórką jajową czyli zapłodnienie

bez wytrysku nie dojdzie do zapłodnienia bo wiatropylne nie jesteśmy chociaż czasem nad tym ubolewam bo wiele kobiet pragną dziecka a nie wychodzi... tu ta wiatropylność rozwiązałaby problem :)

krwawienie może być spowodowane zmianami hormonalnymi - tu proponuję iść do lekarza - jestem zdania, że kwestię naszych organów rozrodczych są tak ważne, że niczego nie można lekceważyć. Zawsze jest jakaś przyczyna. Być może stres. lekarz powinien dokładnie zbadać Cię i postawić diagnozę a ty będziesz spokojniejsza..

Odnośnik do komentarza

w twoim przypadku ciążę bym wyeliminowała - pisałam wcześniej o tym - nie ma wytrysku nie ma plemników i nie ma ciąży
podczas okresu raczej wzmożonego oddawania moczu też się nie obserwuje. Więc może to być raczej zapalenie pęcherza czyli jego przeziębienie. Pobierz kilka dni Furagin - bez recepty, a jeśli nie pomoże zwróć się do lekarza który zleci badania i będzie wszystko jasne

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Mam nadzieję że chociaż trochę mnie uspokoicie...
A więc tak, po moim ostatnim poronieniu w zeszłym roku @ miałam regularne, 5 dni, od 3 dnia coraz słabsze a ból piersi ustępował już od 2 dnia, ból czułam tylko przez pierwsze 2 dni. W czerwcu miałam problemy z podbrzuszem, silne bóle - okazało się że to zapalenie pęcherza, dostałam antybiotyk. Ból minął ale zaczął kłuć mnie lewy jajnik i zaczęły boleć mnie piersi. Zdecydowanie za szybko. Zazwyczaj takie przed @ objawy pokazują się u mnie na tydzień przed przyjściem @ a tym razem pokazały się ponad 2 tyg za szybko. Dostałam @ 28.06 a poprzedni 5.06 i nie wiem co teraz się dzieję i czemu tak się przestawiło. Ok, ból jajnika zaniknął, ale piersi wciąż mnie bolą - ból z sutków poszedł w górę sprawiając że bolą mnie całe piersi, do tego moja @ nie wygląda normalnie, brzuch nie boli mnie wcale a jak zazwyczaj miałam skrzepy tak teraz leci sama ciemna krew. Po wstaniu z łóżka ledwo daję radę dobiec do toalety...

Czy to antybiotyk (który został skończony przed @ ) mógł mieć taki wpływ na tę miesiączkę ? Za miesiąc z partnerem chcemy przestać się zabezpieczać i martwie się że coś mi się tam dzieje ... . Od kilku dni zaczęłam jeść kwas foliowy, ale nie wydaje mi się że może mieć aż taki wpływ na @... Pomocy !

Odnośnik do komentarza

kwas foliowy na pewno w ten sposób nie działa, nie wpływa negatywnie tylko pozytywnie na organizm, warto zrobić badania hormonów, ciemne plamienia czasami świadczą o wysokiej prolaktynie ale u Ciebie to wątpliwe bo masz +/- regularny okres, a przy podwyższonej prolaktynie cykle są bardzo długie, więc to bym akurat ominęła, po zakończeniu @ udaj się najlepiej do lekarza i poproś o skierowanie na usg transvginalne i badanie poziomu hormonów.

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze przy wysokiej prolaktynie sa nieregularne cykle.
Tzn ja po poronieniu dostalam okrsu ksiazkowo 28 minely 3miesiace i nadal mam regularne cykle i @ok 4dni
Nuestety niedawno okazalo sie ze moja prolaktyna nie spadala. Robilam badania i teraz lekarz przepisal mi leki . Jedyne objawy to byl bol piersi plamienia w trakcie cyklu i zanik owulacji, dlatego poszlam do lekarza no i okazalo sie ze to prolaktyna .i podkresle przy regularnym cyklu.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Skierowanie ?
To nie chodzisz nigdzie do gina?
W zadnej poradni ginekologicznej nie jestes?
Tzn przepraszam ze tak pytam ale ja po prosotu gdy chce isc to ide do poloznej i. Zapisuje sie do lekarza do gina zreszta nawet jak nic sie nie dzieje to z zasady chodze na regularne kontrorle...
Stad moje pytanie dlaczego potrzebujesz skierowanie do ginekologa?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

[quote="KariKari"]Jeżeli nie ma wytrysku to skąd mają się w tobie znaleźć plemniki? nierealne
żeby doszło do zapłodnienia należy jednak spełnić pewne podstawowe kryteria o których zapewne na biologii każdy z nas się uczył czyli:
dni płodne
owulacja
wytrysk
spotkanie plemników z komórką jajową czyli zapłodnienie

bez wytrysku nie dojdzie do zapłodnienia bo wiatropylne nie jesteśmy chociaż czasem nad tym ubolewam bo wiele kobiet pragną dziecka a nie wychodzi... tu ta wiatropylność rozwiązałaby problem :)

Tu sie nie zgodze moj facet nie mial wytrysku we mnie niby byly dni nie plodne. I jakims cudem w ciaże zaszłam co ważne użyliśmy gumki lecz pękła po 3min.
Wiec niespodzianki sie zdazaja

Odnośnik do komentarza
Gość profilek112233

Witam was goraco,
posze powiedzcie mi co moze sie ze mna dziac. 14.06 zaczal mi sie @, trwal on 6 dni, jak zwykle, towarzyszyl mu bol brzucha. 26.06 mialam dosyc obfite ciemnobrazowe plamienia. Trwaly one 4 dni. W tych dniach uprawialismy z partnerem seks bez zabezpieczenia i byl wytrysk "we mnie". Od 01.07 do dnia dzisiejszego mam cos w rodzaju okresu. "Leci ze mnie" dosyc obficie. Dodam tez ze zazwyczaj mialam regularnie @ a do tego biore od 3 miesiecy LesiPlus przepisane przezlekarza. Powiedzcie czym moze byc spowodowany moj stan bo wizyte u gina mam dopiero za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Elwira1989

itam
Mam regularne miesiaczki cykl 28 dniowy. Owulacja 13 maj stosunek 14 maj. Dzis tj 24 maj trzy dni przed planowana miesiaczka mam plamienie przypominajace okres, czy to moze swiadczyc o ciazy. Dodam ze mialam dziwne napady zimna i ciepla.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...