Skocz do zawartości
Forum

Starania o dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu myslimy o drugim dziecku. Chcemy sie o nie starać. Z pierwszym były problemy z racji tegoze maz ma słabe nasienie ( niewielka ilośc oraz mała ilośc plemników).

Zastanawiam się czy są jakieś środki ( najlepiej bez recepty) , które mogłyby zwiększyć ilośc nasienia oraz plemników w nasieniu. Z góry dziękuję za powazne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Ja zaczęłam miesiąc temu a teraz w obecnej sytuacji jest troszkę ciężko ze specjalistami, dobrze że mam znajomego ginekologa, jestem po wyjęciu wkładki, jeszcze nie miesiączkuje jak należy  więc nie mamy ciśnienia, jedyne co to współżyjemy bez zabezpieczenia-zawsze no i badam temperaturę, lh i śluz urządzeniem do tego i tyle

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudia 😊

Hej dziewczyny, czy któraś z Was brała luteinę podjęzykową ? Mój ginekolog mi ją przepisał od 16 dnia cyklu po 1 tabletce dziennie, od 4 miesięcy staramy się o dziecko. Jestem po odstawieniu antykoncepcji (od kwietnia 2020) któraś była może w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Mój lekarz twierdzi, że nie da się poprawić jakości komórek - że taki już ich urok..

Piszecie tutaj o różnych specyfikach na poprawę jakości. Czy to rzeczywiście działa? Czy bardziej bierzecie dla czystego sumienia? Jak długo powinna trwać taka suplementacja? Czy możecie polecić jakieś gotowe zestawy, które Wam naprawdę pomogły?

https://www.aptekagalen.pl/proxeed-women-30sasz-x-6g Jakie macie opinie na temat proxeed? 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie kobietki. Czy to możliwe, że facet w sile wieku moze mieć problemy z erekcją? Dopadło to mojego męża. Ma zaledwie 33 lata i pomimo to zdarzają mu się takie problemy ;/ Przez to upraiwamy seks coraz rzadziej. On chodzi jak wściekły dzik, nie ma ochoty o tym rozmawiac.

Wydaje mi sie,ze niepowodzenia sprawiaja,ze unika seksu.

Odnośnik do komentarza

Tak. W każdym wieku moze być to normalne. Nie jest robotem , mogą zdarzać mu się takie trudne dni. Najważniejsze to go wspierać. Z drugiej strony musicie w końcu ze sobą o tym porozmawiać bo tak się nie da żyć. Czy bierze jakieś suplementy ? Może ma jakieś stresy w pracy?

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to nic nie bierze. Czy te ziołowe środki, które tak czesto reklamują w radio i telewizji są skuteczne? Bo do lekarza to raczej nie pójdzie ( nawet bałabym mu się to zaproponować bo nie wiem jakby zareagował ale raczej malo pozytywnie...). Stres raczej tak normalnie. Na pewno go ktoś tam wkurza w pracy bo pracuje w korporacji ale nigdy nie narzekal ;/

Odnośnik do komentarza

Wiesz, to musisz z nim porozmawiać na ten temat. Przełamać jego męską dumę - bo pewnie o to chodzi. Faceci tacy są, że jak coś się niedobrego dzieje to trzymają to w sobie. Ostatecznością jest ta słynna niebieska tabletka. Ona jest na receptę. Dobra, ale daje pewne efekty uboczne. Zacznijcie od chociażby Viamen. Jest to suplement diety, ale ze składu wynika, że możę być skuteczny. Posiada większość niezbędnych elementów pozytywnie wpływających na "męskie sprawy".

Odnośnik do komentarza
W dniu 27/3/2019 o 11:30 AM, Gość Iwunia napisał:

Cześć dziewczyny, macie któraś doświadczenie z kliniką w Czechach, np. Reprogenesis?

Hej dziewczyny, czy są tu staraczki, które aktualnie przechodzą przez procedurę in vitro w Czechach?

@Iwunia, ty się w końcu zdecydowałaś ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...