W oczekiwaniu na bociana

Zespół policystycznych jajników - zajście w ciążę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lusia989

~lusia989

Mi pomógł lekarz www.florjanski-ginekolog.pl. Po właściwym leczeniu i kilku miesiącach starań udało mi się zajść w ciążę. Lekarz poprowadził mnie do końca. Dziś jestem szczęśliwą mamą.

gooosia271

gooosia271

U mnie też stwierdzono pco. W pierwszą ciążę zaszłam od razu. A o drugą staraliśmy się około roku... Na regularne miesiączki brałam castagnus i Hormeel SN . W tych drugich staraniach lekarz zalecił włączyć SYMFOLIK jest kilka podobnych leków z tym,że ta wersja jest najtańsza. Piłam po dwie saszetki na raz od 15 sierpnia ,a w listopadzie udało się zajść w ciążę. Myślę,że to sporo pomogło bo praca jajników znacznie się poprawiła.

--

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

50359 gooosia271 Kobieta, 38 lat, Ł-a
~Kasia1111

~Kasia1111

My staramy się po nowym roku. Odstawiam cukier i biorę się za siłownię i zdrowe odżywianie pomimo, że jestem szczupła. To nie zwalnia od uwagi na to, co jemy. Pamiętajcie 5g to 1 łyżeczka cukru. Kiedy zaczęłam zwracać na to uwagę byłam wstrząśnięta ile tego jemy w posiłkach.

~Sabina90

~Sabina90

Zdrowego odżywiania, diety, aktywności fizycznej i higieny umysłowej (ograniczanie stresu) nic nie zastąpi to fakt, ale warto również wspomagać się techniką. Niemożność skutecznego zajścia w ciążę często związane jest ze złym czasem starania. Ja w trakcie starań używałam komputer cyklu myway. Teraz mam roczne dziecko. Można go tanio kupić na stronie naturalnaplodnosc- tam również jest masę ciekawych artykułów na temat płodności, życia intymnego i zdrowia.

~luss

~luss

Ja znalazłam świetnego fachowca http://www.chojnicki.com.pl/, który skutecznie mi pomógł. Byłam wcześniej u wielu ginekologów i nigdzie nie spotkałam się z tak fachowym i skrupulatnym podejściem do problemu.

~luss

~luss

Jestem bardzo wdzięczna ginekologowi Chojnickiemu. Przy kontrolnym badaniu pobrał próbkę z nadżerki do badania. W ten sposób został wykryty w bardzo wczesnym stadium nowotwór. Natychmiast podjęte leczenie uratowało mi życie.

~Fiddlee

~Fiddlee

Witam dziewczyny. Pozwólcie, że opiszę swoją obecną sytuację.
Mam oczywiście stwierdzone pcos i insulinoopornosc. Biorę glucophage dzięki czemu waga troszkę spadła i 5 miesięcy temu dostałam duphaston na wywołanie miesiączki. O dziwo podczas brania go od 16dc do 26dc już następnego dnia miałam @. Nie musiałam czekać ani się martwić. Po 4miesiecznej kuracji odstawiłam duphaston bo lekarz stwierdził, że przy najmniej dwa kolejne cykle powinny już być z @ bez wspomagania. I tak mamy dzisiaj 35dc a @ ani widu. Podbrzusze pobolewa, kłuje. Piersi mam ogromne, zawsze przed @ są duże ale nie tak ciężkie. Dodatkowo mąż zauważył, że mam ciemny sutek ale tylko jeden

~Fiddlee

~Fiddlee

Kontynujac: dodatkowo w nocy dopadła mnie okropna biegunka, nie wiedziałam co się dzieje. Zrobiłam już kilka testów ale wszystkie negatywne. Biorę również dupka od 3 dni po 2 tabl na wywołanie. Jutro dodatkowo idę na betę aby uspokoić głowe. Jak myślicie jest szansa na fasolkę?

~arleciak

~arleciak

przede wszystkim leczenie , unormowanie pracy hormonów i odpowiednia dieta i uda się na pewno. Tu macie fajnie opisane co jeść , a czego unikac-ovarin.pl/dietetyk-radzi

~operra6

~operra6

Przy zespole policystycznych jajników trzeba trzymać dietę, do tego zaleca się ćwiczenia i dużo ruchu na świeżym powietrzu. Tutaj http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ poczytacie o czym jeszcze należy pamiętać, są tam przydatne porady.