W oczekiwaniu na bociana

Zespół policystycznych jajników - zajście w ciążę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Kaskaoc

~Kaskaoc

Witam, od około 3lat mam stwierdzony zespół policystycznych jajników. Przyjmowałam siofor 500 oraz Ovarin. Dzięki tym lekom w ciągu 3-4msc udało mi się zajść w ciąże, lecz moje szczęście długo nie trwało. Po zabiegu łyżeczkowania odczekalam miesiąc ( w tym czasie wróciłam do tabletek) i znowu starania o dziecko. Udało się

Jadzkaa

Jadzkaa

Mam od dawna stwierdzony zespół policystycznych jajników.
Z uwagi na brak nie choroby nie mogłam brać żadnych leków.
Dziś jestem mamą prawie 2 miesięcznego chłopca.
Dobry lekarz dobre prowadzenie i się uda :)

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wlp07w522hu293.png

55585 jadzkaa Kobieta, 35 lat, Za 7 górogrodem
~Kwiatuszek25

~Kwiatuszek25

Ja miałam zdiagnozowane PCOS 2 lata temu i próbowałam wielu rzeczy żeby się udało z dzidziusiem. Bardzo pomogło mi to, że w końcu zdecydowałam się na kontakt z dietetykiem. Kumpela dała mi namiary na babeczkę, która działa też zdalnie i zajmuje się właśnie kobietami z PCOS, które chcą zajść w ciążę. Tu masz namiary https://www.facebook.com/poradniadietetyknawalizkach/

~ahangra

~ahangra

Dziewczyny, Ovarin jak doczytalam to suplement, moge go brać bez konultacji z lekarzem ? Piszecie o tylu jego pozytywnych efektach , chce sprobować bo lekarz chce mi hormoy przepisac a ja nie chce

~JustynaS123

~JustynaS123

Cześć Dziewczyny! Ja też cierpię na PCOS i udało się:) Przez kilka lat brałam tabletki antykoncepcyjne. W tym roku wzięłam ślub i razem z mężem stwierdziliśmy, że jeśli że względu na moje schorzenie to może trwać dłużej, rozpoczniemy starania. Lekarz, z którym konsultowałam mój problem zalecił nam próbować zaraz po odstawieniu tabletek. Tak tez zrobiłam. Po kilku dniach starań doszło do zapłodnienia. Miesiąc przed staraniami zaczęłam brać Prenatal Uno, a później Ovarin. Dosam, że zdrowo się odzywialam i starałam się bardziej lub mniej regularnie ćwiczyć. Teraz jestem w 11 tc i wszystko jest w porządku :)))

~Magda1101

~Magda1101

Hej. W kwietniu otrzymałam diagnozę... Policystyczne jajniki. Od grudnia staraliśmy się o dzidziusia.
Lekarz powiedział żeby wstrzymać się z pigułkami itd... Wydało mi się to dziwne ale posłuchalam...
Dziś odebrałam wyniki bhcg. 376

~dagana

~dagana

Patrzcie dziewczyny jaki fajny artykuł znalazłam, super nawet jadłospis rozpisany co wolno, a czego nie przy PCOS -ovarin.pl/dietetyk-radzi
My też się staramy, nawet na siłownię się zapisałam i zaczęłam chodzić na basen. Dieta czas start

~Mada1101

~Mada1101

~Magda1101
Hej. W kwietniu otrzymałam diagnozę... Policystyczne jajniki. Od grudnia staraliśmy się o dzidziusia.
Lekarz powiedział żeby wstrzymać się z pigułkami itd... Wydało mi się to dziwne ale posłuchalam...
Dziś odebrałam wyniki bhcg. 376

Moja fasolka ma już 9 tygodni