Skocz do zawartości
Forum

Ból implantacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzalam ta sekcje naszego forum (W oczekiwanu na bociana) i nie zauwazylam, zeby taki temat byl poruszany. Czy ktoras z zafasolkowanych forumowiczek, badz ktoras z czytajacych ten dzial mam potrafi sobie przypomniec czy odczuwala taki bol zanim zorientowala sie, ze jest w ciazy? Pytam, poniewaz dzis w nocy zaczelo mnie mocno rwac w okolicy prawego jajnika. @ powinna byc w ta sobote, wiec na dobra sprawe nie wiadomo co to jest? Faktem jest, ze bol byl klujacy, dosc rytmiczny i zdecyodwanie nie mialam takiego ani podczas owulacji ani podczas @. Nie lubie tej niepewnosci pt:"czy to objawy zblizajacej sie @ czy cos innego?" Any idea? ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fyx8dtv3v29zb.png

Odnośnik do komentarza

Są różne teorie na temat bólu implantacyjnego. Jedna grupa kobitek twierdzi, że nic nie boli, a inne odczuwają kłucie ciągnięcie rytmiczne co jakiś czas takie jakby ból przed miesiączką Ból taki może utrzymywać się kilka tygodni. Wszystko zależy od organizmu. To tak samo jak z okresem - jedne boli brzuch maja mega krwawienia, inne bezboleśnie delikatnie
Ja jeszcze ciąży nie mam potwierdzonej, ale od jakiś 3 tygodniu czyli mniej więcej od czasu owulacji boli mnie podbrzusze, kłuje i tak ciągnie. Ból pojawia się potem zanika, ale znając swój organizm i mega bóle przed i w trakcie okresu ten ból jest inny . Teraz czuje takie rozpieranie w środku.

Odnośnik do komentarza

Ja mogę potwierdzić. W pierwszej ciąży 8 dni po owu czułam taki ból jak na zbliżający się okres. Okresu nie było, tylko II kreseczki na teście w dniu spodziewanej @ :) Teraz staramy się o drugie i dziś też 8 dzień po owu i taki sam ból. Mam nadzieję, że to TO :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny czytam wasze wypowiedzi i chciałam także powiedzieć, że ja miałam ból implanatacyjny. Tydzień po owulacji (wiem kiedy była bo miałąm monitoring) zaczął mnie delikatnie pobolewać brzuch jak na okres i myślałam, że dostanę okres, w nocy obudził mnie ból w macicy dokładnie ale nie silny tylko taki jakby mi tam ryby pływały. Po trzech dniach w nocy także obudził mnie bardzo silny ból w macicy, że aż się popłakałam, trwał on gdzieś z 10 min ale bardzo bolało. Wtedy już wiedziałam, że to był ból implantacyjny. Krwawienia przy tym żadnego nie było. Mam nadzieję, że Wam pomogłam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...