W oczekiwaniu na bociana

Kwas foliowy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

olciap

olciap

Ja biore folik moja gin go polecila i pani w aptece rowniez

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

35646 olciap Kobieta, 31 lat, Strzebiń
Basik01

Basik01

ja też, ale słyszałam że jest coś lepszego - jakis taki kwas z metafoliny - lepiej sie wchłania

40542 basik01 Kobieta, 28 lat, Warszawa
Basik01

Basik01

właśnie - chyba się na to pzrezucę! będzie może lepiej działał ten femibion niz folik, bo biore go i biorę i nie wiem, może lepiej ten femibion

~gosik

~gosik

No właśnie, połowa kobiet na defekt enzymatyczny, więc duża szansa, że każda z nas może go mieć. Dlatego ja również łykam femibion.

Basik01

Basik01

dzisiaj kupiłam femibion i zapytałam czy mozna łączyć z baby mama med - można także jestem spokojna i będe brała i jedno i drugie :)

~black3

~black3

Basik, z tego co wiem to mieszanka ziołowa, więc bez problemu można łączyć z femibionem, ale dobrze że się zapytałaś w aptece ;)

Basik01

Basik01

Pomidorowa - ja to na tych moich ziołach z baby mama med jestem i takich standardach jak femibion, czy omega med - niestyty nie pomoge Ci w Twoim pytaniu

Rudex

Rudex

pomidorowa91, w innym wątku dziewczyny wypowiadają się o Inofem. Sprawdź wątek o PCOS.

41300 rudex Kobieta, 35 lat, GRUDZIADZ
~groszek88

~groszek88

pomidorowa91, ja mam PCOS. Starałam się prawie rok i w końcu się udało. Lekarz zalecił mi tylko femibion, więc pewnie też nie pomogę w temacie.

~gość 73

~gość 73

Ja biorę Folik , pani doktor mówiła , że mogę brać nawet i rok zanim się uda . Mija właśnie rok i jeszcze nic czekam dalej tylko coraz mniej czasu.