W oczekiwaniu na bociana

Kwas foliowy

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~allegra

~allegra

Możesz brać Inofolic to kwas foliowy i inozytol, dodatkowo zwiększają szansę na zajście w ciążę i regulują gospodarkę hormonalną.

dariak

dariak

Owszem, nie można przedawkować, to znaczny nie występują jakieś drastyczne zmiany w organizmie, ale jeśli spożywa się go za dużo może spowodować bezsenność i rozdrażnienie.

37560 dariak Kobieta, 31 lat, Poznań
KariKari

KariKari

wiele razy kupowałam w aptece kwas foliowy i nigdy w żadnej aptece nie znalazłam tego właśnie produktu.
Zapewne jest to nowość?
W aptekach można kupić tabletki zawierające inozytol. Więc jeśli ktoś ma kwas foliowy a chce wzbogacić bo o inozytol tak jak koleżanka Ania pisała o zaletach go zażywania to niech kupi w aptece Inozytol i będzie taki sam efekt.
Pozwoliłam sobie zajrzeć w wikipedię co to jest ten inozytol i trzeba było się dokładnie w konkretniejsze źródła wczytać że ma wpływ na płodność - konkretniej gospodarka hormonalna. W każdym natomiast, że poprawia samopoczucie, wpływa na wątrobę, serce.
No tak samopoczucie nasze jest bardzo ważne, serce tez ważne bo ma dla kogo bić :)

37454 karikari Kobieta, 34 lata, W
~Szumi12

~Szumi12

Na internetowych aptekach znalazłam taniej około 50 zł

KariKari

KariKari

apteka aptece nierówna, w dzisiejszych czasach widać przepaść między zaopatrzeniem w różnych miejscach.
Nie byłoby dziwne gdyby pytając w aptece o Inofolic pani/pan farmaceuta powiedzieli, że nie ma i że nie słyszały o takim leku.
Apteki internetowe polecam - mają przystępne ceny w porównaniu z tymi stacjonarnymi - ceny często o połowę niższe

37454 karikari Kobieta, 34 lata, W
~Szumi12

~Szumi12

Warto też zamówić od razu więcej opakowań bo i tak miesięczna kuracja nic nie da, a płacisz jednorazowo za przesyłkę i tu też można zaoszczędzić:)