W oczekiwaniu na bociana

Problemy z zajściem w ciążę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

m_arta1990

m_arta1990

Witam,
ja staram się z partnerem o dziecko od 2,5 roku. Tabletek antykoncepcyjnych nie biorę już 3 lata. Mój partner był badany- jest wszystko w jak najlepszym porządku. Rok temu miałam zabieg laparoskopowy udrażniania jajowodów. Jestem po stymulacji CLO i teraz drugi miesiąc biorę AROMEK. Mój problem jest taki, że za każdym razem kiedy "bawimy się w nadzieję", że tym razem się udało, ja w głębi duszy wiem że się nie udało... Teraz dostałam miesiączkę w 22 dniu cyklu. Już nawet nie płakałam... Ale uwierzcie mi, że nie potrafię opisać co przeżywam. Boję się, że naturalna ciąża nie jest mi pisana:(

41636 m-arta1990 Kobieta, 29 lat, Koszalin
Basik01

Basik01

nie myśl tak - trzeba wierzyć że sie uda i próbować tak długo dopóki lakarz nie powie że trzeba spróbowaź innych metod - jeśli jestes pod stałą opieką to powinno być dobrze
a co to jest armek? ja biorę baby mama med i też czekam - nie można dawać za wygraną

40542 basik01 Kobieta, 28 lat, Warszawa
bratkowa

bratkowa

m_arta1990 a lekarz coś mówił co może być przyczyną braku ciąży ? może warto się skonsultować z innym specjalistom, zawsze to inne spojrzenie na sprawę i może by znalazł jakieś rozwiązanie ?

Basik01 a co bierzesz z baby mama med ? u Ciebie to można gdzieś kupić w jakiejś zielarni ?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg0bl0um1g.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5e3l71dnmf.png]Tekst linka[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bdf9hgbbn1iso.png]

40981 bratkowa Kobieta, 37 lat, Gdańsk
m.aga

m.aga

Ja się staram z mężem od czerwca, póki co biorę Femibion i piję zioła Regularne Cykle, generalnie już widzę zmiany w cyklach i owulacja też się pojawia "punktualnie" także chyba wszystko idzie w dobrym kierunku :)

40697 m-aga Kobieta, 34 lata, warszawa
Basik01

Basik01

bratkowa
Basik01 a co bierzesz z baby mama med ? u Ciebie to można gdzieś kupić w jakiejś zielarni ?

Teraz jestem przy ziołach Płodność faza 1 i 2.
Ja kupowałam w internecie: http://sklep.babyandmamamed.com/ bo wydaje mi sie, ze u producenta taniej, ale pewnie można dostać i w zielarniach ,tylko trzeba popytać

40542 basik01 Kobieta, 28 lat, Warszawa
AnnkaW

AnnkaW

Psychika to naprawdę istotna kwestia, bo niepłodność to nie tylko stan fizyczny, ale i psychiczny, emocjonalny. Przekłada się i rzutuje na tak wiele płaszczyzn w życiu.
Ciekawie mówią o tym w jednym rozdziale nowej książki takiej "Nadzieja na nowe życie. Poradnik dla marzących o dziecku"- należy o sobie myśleć nie jako o NIEpłodnej osobie, ale jako o osobie mającej problemy z płodnością. Samo sformułowanie powoduje zmianę myślenia.

45098 annkaw Kobieta, 44 lata, Poznań
~LanaDelRey

~LanaDelRey

Dziewczyna, a czy jest tu może jakaś z was, która próbowała wspomagać się Inofemem? Czy to prawda, że ten preparat pomaga zajść w ciążę? Bo to jest chyba suplement dostępny bez recepty, prawda? Ale coś mi się obiło o uszy, że dziewczyny też się czymś takim wspomagają. Może któraś z was próbowała?

Emmi

Emmi

Cześć LanaDelRey :) Ja piję Inofem dokładnie od 22 dni. Mam PCO, cykle bardzo nieregularne. Właściwie czasem jest tak, że @ wypada pół roku idealnie dzień w dzień, po czym nagle jej nie ma 3 miesiące. Teraz jest właśnie ten czas, kiedy nie ma. Staramy się z narzeczonym od stycznia, od tego czasu miałam tylko jedna @, ale testy negatywne. Szczerze mówiąc, po tych 3 tygodniach nie widzę żadnych zmian, ale to podobno trzeba pić przynajmniej 3 miesiące. Pije rano jedna saszetke, dziewczyny w innych wątkach piszą, że warto pić po 2. Ja się jeszcze nie zdecydowałam na zwiększenie dawki :D. Kupowałam u siebie w aptece, kolejne opakowanie zamówiłam właśnie przez internet.

--

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

44267 emmi Kobieta, 27 lat, Wrocław
Emmi

Emmi

Lana a Ty pijesz juz, czy dopiero się zastanawiasz? :)

--

http://slubowisko.pl/suwaczek/2015-09-12/juz-za-bede-szczesliwa-zonka.png

44267 emmi Kobieta, 27 lat, Wrocław