W oczekiwaniu na bociana

Problemy z zajściem w ciążę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~angelika43

~angelika43

Moja przyjaciółka miała problem z zajściem w ciążę w przeciwieństwie do mnie i z tego ci wiem to była u lekarza po diagnozę. Okazało się że ma zaburzoną gospodarkę hormonalną, zalecił specjalną dietkę, brała suplement https://ovarin.pl/ oraz dużo ćwiczyła. No i udało się, co prawda nie jakoś szybko ale rezultat był pozytywny.

Anialech

Anialech

ja sie bardzo skupialam na zajsciu w ciaze, czekalismy na po slubie i mialam mega parcie zeby to bylo i to mnie niestety zwiodlo :/ Dluugo nie moglam zajsc w ciaze nie wiedzialam czy to przez tabletki czy jestem bezplodna.. totalny koszmar. Finalnie udalismy sie z męzem do jankowskiego i okazalo sie ze mam polipy, lekarz pomogl mi z nimi i teraz jestem juz w 3 miesiacu ciazy, wow byl to dla mnei mega szok !

61278 anialech Kobieta, 31 lat, Kraków
~Pelagia88

~Pelagia88

A ja podczas starań o dziecko używałam komputera cyklu myway, który kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. Komputer pomógł mi precyzyjnie wyznaczać dni płodne, do tego mogłam zbadać sobie poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Teraz jestem szczęśliwą mamą rocznego dziecka, a komputer stosuje jako naturalną antykoncepcję.

~aliszkia

~aliszkia

Czasami własna diagnoza i samoobserwacja niewiele daje. I trzeba przełamać lęk i wstyd i zdecydować się na kolejny krok, czyli leczenie niepłodności. Sama przez to przechodziłam, a właściwie przechodzę, bo wybrałam klinikę w Warszawie https://warszawa.klinikabocian.pl/ i umówiłam się do specjalisty. Tam razem z mężem mieliśmy przeprowadzony szczegółowy wywiad medyczny, przeanalizowane nasze wyniki badań. Lekarz zlecił nam też kolejne badania. I teraz czekamy na kolejną konsultację, żeby ustalić , co dalej. Zapewne czeka nas jakieś leczenie, ale nie poddajemy się i cały czas walczymy o nasze maleństwo.

kasieka122

kasieka122

Słodzika byłam kiedyś w bocianie ale nie wróciłam tam. Oni właśnie nie chcą leczyć,dociekać w czym problem.. tylko od razu inseminacja albo invitro.Mam nadzieje ze w twoim przypadku będzie inaczej i trafisz na dobrego chętnego do poszukiwania przyczyny niepłodności lekarza:-)

49870 kasieka122 Kobieta, 36 lat, Warszawa
~Kamilla36

~Kamilla36

Przede wszystkim - nie zniechęcaj się i wierz w to, że w końcu wam się uda. Słyszałam, że preparat ze strony: https://ovarin.pl/ pomógł już wielu kobietom, więc spróbujcie i Wy. Preparat jest suplementem diety o dobrym składzie i szerokim spektrum działania. Dodatkowo jest w pełni bezpieczny i w przystępnej cenie.

markoki

markoki

My z mężem po pięci latach starań i paru nieudanych prób inseminacji, zdecydowaliśmy sie na invitro i nie żałuje :) Dzisiaj jestem w 5 miesiącu

62396 markoki Kobieta, 33 lata, Kraków
~aniciak77

~aniciak77

Koleżanka wyżej wspomniała o Ovarinie, mnie go gin zapisał nim w sumie badania wszystkie porobiłam. Nie zaszkodzi a pomoze wyregulowac hormony .

~Nati88

~Nati88

U mnie podczas starania się o dziecko bardzo pomógł komputer cyklu myway. Po 4 cyklach zaszłam w ciążę, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

~Kimmera

~Kimmera

Jest obecnie bardzo wiele metod leczenia niepłodności tak wiec jesli para ma problem z zajściem w ciąże, nie powinna się stresować bo jest wiele przeróżnych rozwiązań. Dotyczących zarówno jej i jego.i nie musi być to wcale od razu in vitro, które czesto traktowane jest jako ostateczność leczenia.

Ze swojej strony polecam kontakt z tą kliniką leczenia niepłodności:
https://gameta.pl/gameta-kielce/kontakt/

Obecnie mają w Polsce kilka swoich placówek (w największych miastach). Byłą to jedna z pierwszych klinik w Polsce, która wprowadzała nowoczesne metody leczenia niepłodności. Pracują w niej również najlepsi lekarze.