W oczekiwaniu na bociana

Problemy z zajściem w ciążę

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Wiolinka

Wiolinka

Witam.
Kobitki koniecznie badjcie się dokładnie jak nie możcie zajść w ciąże dłużej niż rok.Miałam poronienie po długich staraniach.Zaczęłam szukać problemu.Teraz jestem w 23 tyg. ciąży. Dopiero 3 ginekolog wykrył u mnie rzadką przypadłośc która się nazywa jednorożna macica z jednym zdrowym jajowodem i jajnikiem!! Jak jeden ginekolog nic nie wykryje szukajcie porady u innych.Dowiedziałam się że tą wadę genetyczną trudno wykryć jak sie jest przeciętnym lekarzem i nie ma się dobrego sprzętu.Moje badanie specjalistyczne kosztowało 600zł.To taka lepsza wersja USG.Szukajcie i się nie poddawajcie.Powodzonka.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/ukdy73sbt5qthy3z.png
https://www.suwaczki.com/tickers/6sutgywls7knbkel.png

45009 wiolinka Kobieta, 34 lata, Lublin / Stevenage (UK)
gwiazdka0

gwiazdka0

Też miałam problem z zajściem w ciążę nieregularne miesiączki itp. poszłam do ginekologa i zalecił mi takie saszetki do picia o smaku pomarańczowym Miositogyn. Piłam jedną dziennie i po jakimś czasie wszystko u mnie się uregulowało i udało mi się zajść w ciążę. Teraz jestem szczęśliwą mamusią. Może zapytaj o nie swojego lekarza albo o coś podobnego powinien coś ci doradzić:)

40353 gwiazdka0 Kobieta, 37 lat, Gdańsk
maqda

maqda

My z mezem staraliśmy się 2,5 roku moje i jego badania wszystkie w super normach i nic... Zglosilismy się do kliniki niepłodności tam też lekarze zakładali ręce bo wszystko dobrze. Zaproponowali insyminacje dopiero za 3 razem udało się... Ale niestety w 9 tc ciąża obumarła. Dlaczego się udało? Nie wiem wzięłam wtedy 3 tyg urlopu chyba zmęczenie i psychika... Po poronieniu zaszłam w ciążę naturalnie w pierwszym cyklu! Było słabe endometrium ponoć cienkie i małe szanse a jednak! Mój mały cud się stał! Też byłam wypoczeta bo byłam jeszcze wcześniej na l4 po szpitalnym piłam sobie codziennie lampkę czerwonego wina i jadłam garść migdałów już przy 3 insyminacji zaczęłam... Nie wiem od czego to dziewczyny zależy na cały czas wiedziałam że kiedyś przyjdzie i na mnie czas :-)

--

http://fajnamama.pl/suwaczki/gqaz9d6.png

51426 maqda Kobieta, 32 lata, Katowice
~malicka

~malicka

gwiazdka0
Też miałam problem z zajściem w ciążę nieregularne miesiączki itp. poszłam do ginekologa i zalecił mi takie saszetki do picia o smaku pomarańczowym Miositogyn. Piłam jedną dziennie i po jakimś czasie wszystko u mnie się uregulowało i udało mi się zajść w ciążę. Teraz jestem szczęśliwą mamusią. Może zapytaj o nie swojego lekarza albo o coś podobnego powinien coś ci doradzić:)

Na PCOS to brałam, faktycznie pomaga, no i przy okazji jest smaczny, pomarańczowy ;)

~Elzbieta8

~Elzbieta8

Witam serdecznie,
zajmuję się pracą na poziomie kwantowym i psychologicznym. Z pasji do uzdrawiania metodami kwantowymi, które odnoszą sukcesy w moim życiu jak i osób z którymi pracuję pragnę z całego serca przekonać się czy i w przypadku uzdrawiania metodą naturalną-Energią Universum (Energia Czystej Miłości i Światła) będę świadkiem kolejnego cudu w moim doświadczeniu.
Jeśli są pary, które starają się bezskutecznie o dziecko zapraszam serdecznie do kontaktu. Nie pobieram płatności, gdyż pragnę przekonać się o skuteczności mojej terapii energetycznej w tej dziedzinie istnienia. Wystarczy przesłanie fotografii partnerów, lub imion i nazwisk. Kontakt: uzdrawianie8@gmail.com

~lenkaaa

~lenkaaa

Witam serdecznie. Ja również mam problemy z zajściem w ciążę. Mam nieregularne miesiączki. Regularnie się badam. Ostatnio lekarz zalecił mi Fertilovit, który dostarcza ważnych witamin, składników odżywczych i minerałów które dają dziecku podstawę dla jego rozwoju. Mówił też, że jest wersja dla mężczyzn, która naturalnie wspiera dojrzewanie plemników

Niedzwiadek33

Niedzwiadek33

Hej! My od roku staramy sie o dziecko niestety nie wiadomo dlaczego jest jak jest, w piątek czeka mnie wizyta w klinice niepłodności TRZYMAĆ KCIUKI!

45324 niedzwiadek33 Kobieta, 23 lata, Poznań
~karolci94

~karolci94

Witam wszystkie starajace ja staram się od prawie pięciu lat i nic jakaś masakra niby wszystko zemna i z mężem dobrze ale jak dziecka nie było tak niema od 3 miesięcy biorę duphaston 5 lipca miałam owulacje 17 powinna przyjsc @ może ten cykl wkoncu będzie udany dodaj ze mam tylko 23 lata

~wanda203

~wanda203

Ja czekam chociaż na ten znak od bociana, ale na razie zero oznak :( Dziewczyny, powiedzcie mi, czy stosujecie jakieś suplementy? Bo mnóstwo artykułów na ten temat widziałam. Najbardziej znany to chyba Pregna Plus. Mogę zacząć stosować sama czy konsultować to z lekarzem?

~Salineczka

~Salineczka

Ja próbuje 2 rok i dalej nic :/ Ale dopiero 2 miesiące temu zdiagnozowano u mnie PCOS, teraz i dieta i zmiana trybu życia i zasugerowane przez lekarza dobre środki żeby uregulować gospodarkę hormonalną. Przyjmuje od miesiąca Ovarin i mam nadzieję że już niedługo zobaczę dwie kreseczki :) wiara czyni cuda