W oczekiwaniu na bociana

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Hanka560

~Hanka560

Ja objawy ciąży przegapiłam ;p skupiłam się na samy poczęciu, a o ciąży dowiedziałam się u lekarza ;p Podczas starania się o dziecko kontrolowałam dni płodne za pomocą afrodyty czyli testera owulacji ze śliny. Bardzo mi pomógł przejść przez ten czas.

~Kikina

~Kikina

U mnie wszystko przebiegało dość dziwnie, nie miałam prawie w ogóle mdłości w pierwszym trymestrze, a potem około 16 tygodnia ciąży czułam się okropnie. Każda kobieta przechodzi to zupełnie inaczej, warto dopytać o wszystko ginekologa, pomoże, doradzi i wesprze :) Ja chodziłam do doktora Jankowskiego w Krakowie i bardzo mi pomógł w zrozumieniu tego, co się ze mną wtedy działo ;)

~Kinga11

~Kinga11

Cześć dziewczyny. W pierwszej ciąży 2 testy negatywne. Jeden w dniu spodziewanej @,drugi 4 dni po. Pamiętam, że czułam kłucie w macicy i wiedziałam, że coś jest nie tak. Tydzień po lekarz i był 5 tc. Zwykle cykle mam regularne co 28-29 dni. Zdarzało się już, że @ się spóźniała. Dziś jest 34dc a @ nadal nie ma. Okropnie boli mnie krzyż, boli mnie brzuch podobnie jak na @ ale tak dziwnie ciągnie, nie mam apetytu ale głodna jestem praktycznie co 2h. Temperatura cały czas w granicach 36.9 - 37.1, fakt nie mierzyłam od początku cyklu ale norma u mnie to 36.6. Dziś rano robiłam kanapki do pracy i strasznie odrzucilo mnie od wędlin. Test na pierwszy rzut oka negatywny. Gdy się przyjrzałam wydawało mi się, że jest cień drugiej kreski. Sama nie wiem czy może to tylko moje wyobrażenia. Najgorsza jest ta niepewność i czekanie.

~Moniu

~Moniu

U mnie mdłości były bardzo niewielkie. Wystarczyło zjeść kawałek chleba i od razu mi przechodziło. Współczuję kobietom, które muszą przechodzić wymioty. Na mdłości podobno są różne sposoby -> https://www.abcmaluszka.pl/mdlosci-w-ciazy.html

~Mari
Pierwszym objawem bylko zmeczenie i delikatne plamienie w okolicy czasu, gdy powinnam byla dostac okres. Mdłości pojawily sie dopiero w drugim miesiącu.
trzymam kciuki, zeby Ci sie udalo :)

marlita

marlita

Nam udało się po półtora roku starania, już prawie straciliśmy nadzieję! Na szczęście nie trzeba było się martwić, jestem w ciąży! <333 Jesteśmy z małopolskiego i wybraliśmy już klinikę porodową - Feminę w Krakowie! Po tak długim czasie starań chcemy, żeby wszystko poszło bezproblemowo, OBY SIĘ UDAŁO :)))<br />

65473 marlita Kobieta, 8 lat, Kraków
~Halinka

~Halinka

czułam mdłości po pewnym czasie, zatrzymał się okres. Warto wykonać test ciążowy i później betę z krwi :) Jak się starasz o dziecko polecam Cyclotest MyWay komputer cyklu, dla mnie było to świetne rozwiązanie.