Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki dzisiaj jade do szpitala, pakuje torbe i już fryz zrobiłam bo tam ciężko umyc sobie głowe :(
Za ok 3 godz mam dzwonic do gina swego i na oddział ruszam , moja mama była ze soba u rodzinnej i tak sobie gadają jak zawsze bo sie dobrze znają i mam spytała się co i jak a ona żebym dzisiaj wieczorem na dyzur pojechała bo może być zatrucie ciążowe ale nie mam wysokiego ciśnienia ani nie puchną mi nogi ani dłonie :/ , są tylko nudności i wypróżniam się to az mnie na wymioty zbiera, temperatura 37 , brzuszek tak jak zawsze raz twardy raz miękki mała rusza sie ale jest spokojna jakos i juz torbę idę szykować właśnie tylko boję się . Teraz modlę się o wytrzymanie 4 tygodni już nie 8 :(
Trzymajcie kciuki, jak będę miała możliwość zabrania lapa to będe pisac a jak nie to z netem w fonie powalczę aby dać Wam znac co i jak :)

Jeszcze raz Wam dziękuje za wszystko i gdybym mogła to każdą z Was bym ucałowała a tak wysyłam pozytywne fluidki :****** i moc buziaków :)
Tym w dwupaku i co starają się to dbajcie o siebie dziewczyny nie lekceważcie niczego ... Tak jak Wy mi tak i ja Wam upominam do LEKARZA !!!! :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

mamy siebie i będziemy miały....
ja dziś bez humoru, wszystko mnie drażni tak mam odkąd wróciłam do domu, psiak mimo że szczeniak chce się bawić nakrzyczałam na nią i tak mnie wkurzyła, że w łazience ją zamknęłam...
nic mi się nie chce, kręgosłup dokucza oby to było chwilowe...
muszę poleżeć odpoczywać bo dobro dzidzi mojej jest najważniejsze
mąż w pracy a mi smutno i chciałabym się przytulić do niego....

Odnośnik do komentarza

mnie bolą piersi, do okresu jak dokładnie policzyłam to 8 dni, pielęgniarka źle mi się wkuła i boli mnie ręka a za badanie policzyła mi 48 zł. masakra... codziennie zasypiam o 19 lub 20, budzę się w nocy z ogromną potrzebą na siusiu i bólem równie często, nie jest mi nie dobrze ale mam wzdęcia i mnie piją każde spodnie. Jak to nie fasolka to jak najszybciej idę do gina. Martwię się o WielkiZnakZapytania.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

No końcu posłuchałaś nasza koleżanko!, naprawdę nie ma co z wodami, nie jest fajnie leżeć tam i czekać na cokolwiek (bo wszystko jest możliwe) ale na pewno łatwiej niż w domu z niewiedzą i niepokojem. Dołączam się do dziewczyn i życzę wszystkiego dobrego!!!!!!
Dziewczyny, ja nie jestem w ciąży ale humoru tez dziś nie mam; i w pracy ciężka atmosfera i w domu dzieciaki coś nieusłuchane dziś, zaraz kładę ich spać więc myślę jeszcze wyjść na dwór i odsapnąć trochę w samotności.
Miłego wieczorka życzę, karikari-spoko, tobie wolno ;) tylko nie narób pieskowi traumy tą łazienką haha :)
spragniona życia, przeczuwam dobre wieści, jednak nie nastawiaj się oczywiście :) a wielki znak.. jest pod opieką, to najważniejsze, nie smutaj!!
POZDRAWIAM, IDĘ NA SPACER, PAPAPAPAPA!!

Odnośnik do komentarza

no kiepski dziś dzień.... a co lepsze jak tylko mężuś wrócił do domu to pies jakby anioł w niego wstąpił... ja już nic nie rozumiem i to mnie rozzłościło jeszcze bardziej.... ajjj mam huśtawę nastroju dziś....
leżę już w łóżku wykąpana i nikomu e drogę nie wchodzę..... i niech nikt nie wchodzi mi....
cały czas myślę o naszej WielkiZnakZapytania.... może brak wieści od niej to dobre wieści i oby tak było....
spragniona_życia.... podejrzane mi te twoje objawy są i oby zwiastowały coś dobrego...
może moje dobre fluidy bo mi się wszystko po mojej myśli układa nie zapeszając przeniosły się także do ciebie.... ostatnio to czego chcę i jak sobie zaplanuję to tak jest ... czekam zatem na twoje wieści oczywiście dwie kreseczki.... moja passa musi trwać :)

Odnośnik do komentarza

To na prawdę kiepski dzień. Musiałam wydusić z mojego M. że wyjeżdża do Belgii na miesiąc do pracy, a ja wiedziałam, że coś się szykuje. Z tych nerwów boli mnie bardziej brzuch... Zobaczymy rano, około 8 będę miała już wynik i jak najszybciej dam znać, bo sama się denerwuję. A powiem szczerze że ten ból piersi to nie jest jak ostatnio, ale delikatniejszy i przy dotyku. Bosz... A znając życie to jak jutro zobaczę zerową betę to przejdzie. Niech się Odezwie WIELKIZNAK bo już nie zasnę, tak się martwię...

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

KariKari, z moim łobuzem jest to samo. Siedzę sama i się uczę bo jutro ostatnie kolokwium w mojej "karierze naukowej" (hahaha) a ta cholera wiecznie mi przeszkadza, skacze, drapie i generalnie ciągle chce się bawić! Kamil pewnie wróci, to się przywita i pójdzie spać do siebie. Wrrr też mnie to wnerwia jak diabli :P

monthly_2014_06/jakie-mialyscie-pierwsze-objawy-ciazy_11820.jpg

Zawsze będziesz w naszych sercach Aniołku [* 24.04.2014r.]

Odnośnik do komentarza

Jestem w domku już a więc wygląda to tak ,że mojego gina nie ma jest na sympozjum dzwonię i mówię co i jak więc ze spokojem powiedział dobrze i pojedzie pani sprawdzić do szpitala tam jakis lekarz ma dyzur bo nie usłyszalam przez braki zasięgu, zbada zrobi usg i spr czy to wody się sączą. No ok spakowalam sie i pojechałam. A tam lekarz od siedmiu boleści który unika też porodów mówi ,że czemu ja tak póxno a ja mówię ze moj prowadzący kazal brac nospe jak skurcze takie czuje i ze to przepowiadające i tam naskoczył na mnie więc ja tez sie ostrzej nastawilam i glos uniosłam i osiadł ,ze małolata tez potrafi.
Zbadał bardzo niedelikatnie :( spr wkładkę która była sucha bo czysta świeżo załozona a starej nie wzięłam ;/ . USG zrobił i co lepsza nie umiał parametrów zaznaczyc i zbadac lol ;/ wiem ,że mała niby ma 1100 g w 29 tyg.
Sugerował ,że może zostawic na obserwacji ale nie podejmuje sie ryzyka przedwczesnego porodu jesli sączą sie wody co nie mogł zobaczyc i zobrazowac tego po czytej wkladce niestety. Dzwonił do pobliskich szpitali gdzie będzie patologia noworodka czyli ze odbiorą porod przedwczesny i będą ratować malutką, niestety żaden szpital nie miał III Stopnia tylko II i więc to pani się namysli z narzeczonym i do Warszawy najlepiej poszukac i wybrac szpital z III stopniem , wrócilismy do domu mielismy jechać lecz samochód mojego przyszłego teścia nawala a ja bym rzygała jak kt bo chłodnica strzela i na ogrzewaniu jak jechac z otwarta szyba i zaziebiac sie a mój ma ok 39 stopni gorączki ;/ same przeszkody. Za to jutro juz chce mnie wieźc z kolega bo auto inne bedzie i zeby jechac do tej Wawy sprawdzic i przebadac co i jak akurat wkladka sie zwilzy . Mam dosyc wieczoru dzisiejszego.
A dodal ze on nie wie no fakt ile płynu bylo wczesniej i wie ile jest teraz i ze w normie, mogl owszem odklejac sie pecherz i znow przyklejac i dlatego się sączyc mogło kilka dni mhmmmno ale mam przemyslec spokojnie jak powiedzial i poszukac szpitala z tym stopniem ze jak cos to bedą ratowac dziecko...

Teraz pytanie czy Starynkiewiecza czy Inflancka ?;/

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Dodam ,ze przyjechało małżeństwo którzy też po telefonie do gina byli tego samego co chodzę ja i ten dyżurujący dzisiaj tez tej dziewczynie nagadał takich akcje , kazał jej sie zapisac na izbie no ok zapisali sie hahah a za chwile odmówil i powiedzial ze tez przedwczesny porod grozi i nie podejmą się tego bo nie ma sprzetu i nasz szpital słynie z przedwczesnych porodów hahahaaha , mąż jej musiał isć na izbe i wypisac ją dobre sobie i zabrali sie i poszli wkurzeni tak jak i my :D
Normalnie świetnie dzisiaj potraktowano nas ;( a ona nie wiele starsza tygodniami ciązy ....

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WIELKI ZNAK jedź na inflancką bo tam rodziła małą tą którą się zajmowałam ta Magda i polecała szpital i tam jest najlepsza opieka. Polecam też szpital z moim ginekologiem na Karowej tylko tam nie wiem jak jest z tym 3 stoniem, ale jakby coś to Grzegorz Wocial najlepszy. Nie będę spała całą noc, bo bardzo się martwię i będę się modliła, żeby wszystko było w pożądku !!!

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

wielki znaku..
będzie dobrze z tego co opisujesz, nie jest źle, gdyby tak było to zostawiliby cię od razu (jak było ze mną). Trzymaj się, jak najmniej ruchów wykonuj i oczywiście spokój zachowaj, pozdrawiam cię i życzę ustabilizowania sie sytuacji na co najmniej 4 tygodnie (ja rodziłam w 34 tyg, 2,400 miał synuś)
TRZYMAJ SIĘ!!!

Odnośnik do komentarza

nie było mnie tu tylko przez noc i tyle wiadomości...
WielkiZnakZapytania dobrze, że się odezwałaś.... trzymaj się Kochana dzwoń do wszystkich szpitali w Wawie i pytaj o tej III stopień - ja osobiście polecam Madalińskiego... to jest szpital ginekologiczno-położniczy więc z kwitkiem cię nie odeślą
spragniona_życia biedactwo nie smutaj... a ja miałam tyle nadziei że jednak to dzidzia się kryje za twoim samopoczuciem.... tak bardzo w to wierzyłam... przytuliłabym cię

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania- kurcze, jednak w tych szpitalach to prawie same konowały, a jak sie dobry lekarz trafi to rzadko na niego można trafić- eh, polska służba zdrowia. Mam nadzieję, że będzie wszystko z wami ok kobietki i czekam na dobre wiesci :) :*

Przykro mi, że beta nie wykazała dzidzi :( Pamiętaj, że zawsze jest nowy cykl z nową szansą i nie ma się co poddawać :) moze spróbuj testów na owulkę? i na pewno trzeba się zrelaksować - KariKari może potwierdzić, że relaks działa i warto napić się winka, `wyluzować` i cieszyć się sobą, a nie myślec o tym, by zajsc w ciąże :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...