Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was moje drogie ;) , ta pogoda mnie dobije na maxa ;/ . Dziękuje,że mi dopingujecie :)
w nedzielę wieczorem dopadły mnie mdłości i się zaczęło ,ze teraz codziennie już je mam co lepsza znów odpycha od mięsa szczególnie drobiu ;/ . Jednak to prawda,że w ostatnich tygodniach kobiecie wracają dolegliwości w I trymestrze ehhh, do tego bóle sa nadal i skurcze pojawiają się już w nie tak dużej ilości ale są co 2 dzień gdzieś a szczególnie nocami i budzą mnie. Nie wiem jak sobie już pomóc ale za tydzień mam lekarza i zobaczę swoją malutka istotke ,która baraszkuje mi w brzuszku :)

Silver - a jest możliwośc ,ze to zejdzie w czasie ciąży ??? Bo z tego co wiem to właśnie ciąża leczy z takich złych stanów jakie są także akurat krwiak może się wchłonąć jeśli doszło do zapłodnienia i będzie więcej hormonów,które pomogą może na szybsze gojenie się :) . Trzymam kciuki i dawaj znać co i jak :)

spragniona_życia - Pamiętaj,że to w najmnie oczekiwanym momencie przychodzi ale postaraj sobie nie wkręcać ciąży, bo później pomimo niechęci teraz przez natłok wydarzeń i pracy to sie rozczaujesz i będziesz przeżywać strasznie ,że jednak to nie jest to. Zrób tą Beta HcG i będziesz miała jasność ale nie nakręcaj się . Ile to już by było dni od zapłodnienia ???

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania to musi być niesamowite czuć kopniaki od dzidzi...
jeszcze troszkę musisz wytrzymać, pamiętaj leżysz i odpoczywasz
już niedługo przytulisz swoją kruszynkę....
z tymi dolegliwościami z I trymestru to mnie przestraszyłaś.. ja już czekam by go skończyć i się lepiej czuć... kręgosłup mnie boli...

pogoda faktycznie kiepska... nic się nie chce....

Odnośnik do komentarza

No to albo sobie wkręciłam albo bolą mnie piersi przy dotyku... Jak stoję to czuję dyskomfort w podbrzuszu ale ciągle nie boli, a jak siedzę to czuję kłócie... Mdłości miałam tylko ten raz w nocy, ale pożądne i już wiem jakie to uciążliwe... Na betę pójdę jutro bo dzisiaj nie zdążyłam. Od zapłodnienia minął pewnie tydzień, bo bóle czułam już od zeszłego poniedziałku te owulacyjne. No może 5 dni, ale też się nakręcić nie chcę. Do okresu mam jeszcze 9 dni i teraz ten lekki ból piersi przy dotyku doszedł. Niedawno też tak miałam, ale to na 5 dni przed. Jak będzie @ to może lepiej, bo chcę te praktyki kontynuować, ale jeśli nie to będę się bardzo cieszyła :). Test robiłam, ale nie z porannego moczu. Co dodać, mam nadzieję, ale płakać nie będę. Będzie przykro, ale powiedziała mi pani endokrynolog, że trzeba to podleczyć, zrobić więcej badań, żeby w razie czego organizm nie przyzwyczaił się do odrzucania domniewanych ciąż.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że łatwo powiedzieć ale lepiej z testem poczekac do dnia @ .Ja kupowałam testy bobo co niby 6 dni od zapłodnienia wykrywa , robiłam dzien w dzien tydzien przed @ i ciagle jedna kreska, tylko nie potrzebnie się wkurzałam ... w dzień spodziewanej @ poszłam na betę choć test pokazywał nadal 1 kreskę. Beta pokazała 3-4tydzień ciąży...:)

ja kupiłam testy owulacyjne , choć owulacji na 100% nie można wychwycić udało się.

życzę powodzenia i upragnionych 2 kresek!!!!!

a jesli chodzi o objawy... objawy sobie mozna "wkręcić", wszystko idzie od mózgu, każda z nas jest inna.Mnie np. nie bolał brzuch jak na @, ale nie raz miałam tak, że nie bolał więc to żaden objaw.

Odnośnik do komentarza

tylko że piersi bolały mnie najwcześniej 5 dni do daty @ a teraz dzisiaj zaczęły. No nic, poczekam i zrobię bete, bo może to zabrzmi głupio, ale na testy szkoda kasy. Test można zrobić po becie, jak będzie wiadomo na 100% że to ciąża, zrobić zdjęcie na pamiątkę i tyle, a z tym bólem to się martwię, bo teraz brałam prysznic i jest gorzej.....

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

http://setman.pl/forum/viewtopic.php?f=21&t=341

Znalazłam to jak czytałam o ZNP, czy przypadkiem tego nie mam. Kurcze, no gorąca była, bo nie nawidzę zimnej wody. Ale jeśli to to to naprawdę się poprawię i będę w chłodnej się kąpać. Aj... Boli bardziej po lewej i mam mega wzdęcia... Przepraszam, że tak piszę, ale nie wiem co to, a nie chcę, żeby to było coś poważnego

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Spragniona_życia - nie panikuj wiem ,że trudno zachowac powagę sytuacji bo ja niejednokrotnie miałam akcje ,ze to może ciąża a nawet raz 3 miesiące nie miałam okresu a co się okazało miałam dużą torbiel , i non stop te torbiele wychodziły przed zajściem w ciąże i pękały, non stop otrzewna była infekowana baaa mi nawet jajnik pękł . W kazdym bądź razie jeśli beta wyjdzie negatywna grzej do ginekologa póki jestes w dniach przed @ i będzie można zbadać Cię i zrobić usg przezpochwowe. Nie bój się jestesmy z Tobą , nie chcę Cię tez straszyć tylko mówię jak u mnie było. :)
Głowa do góry i mam nadzieję ,że doszło do zafasolkowania lecz troszkę za wcześnie na takie objawy jedynie w sumie mozna niby czuc jak tam implantacja jest ale jeśli chodzi o piersi to Kochana ja przed @ to wyłam z bólu i tak własnie z 12 dni przed już bo jak pisałam w czasie @ zaszłam :D a na ból piersi to bierz prysznic delikatny i letni pomaga na trochę uwierz , ja kilka razy właziłam do wanny i siedziałam i płakalam a dodam ,ze nigdy przez @ nie bolały mnie i to zdradziło mi zafasolkowanie :D
Powodzonka :)

KarKari - jeszcze troszkę i Ty poczujesz ja juz w 19tyg poczułam pierwsze ruchy , zapamietać je trzeba bo to info dla lekarza wazne jest i uwazaj aby nie pomylic z bulgotaniem w kiszkach :D bo to takie będzie delikatne przesuniecie tak jakby powietrze się przesuwało w kiszkach :)

W czwartek postaram się przyspieszyć wizytę bo się boję ,ze to jednak wody wyciekaja a jak juz ok 2 tyg tak mam to mysle ,ze kwestia 4-6 tyg i polecę ale nie chce krakać. Pójde do ośrodka , tylko w czw mój gin jest i podpytam się go co robić czy doczekać do tego 11 aby było pełne 30tyg czy przyjmie mnie czy jak... Dzisiaj swoją książeczke zdrowia oglądałam i patrze ,ze tam mama mnie rodziła 33/34 tydz :) bo ja w 7 mies i ja już w sumie w pt zaczynam 30 tydz więc tak mało czasu ???:( Na prawdę mam pietra co raz większego....Nie boję się porodu lecz ,ze to przedwczesny może byc , niestety mój facet nie oszczędza mi nerw i po tych nerwach są skurcze i te przecieki ,że mokro jest :( . Staram się uważać na siebie i dzidzie ale tu nkt nie daje mi spokoju jak widac , ciągle coś :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

spragniona_życia - jeszcze troszkę cierpliwości i się okaże chociaż wiem, że teraz myślisz tylko o tym... pamiętaj, że życie samo ukłąda scenariusze i my możemy planować a i tak wyjdzie tak jak nam zapisane... trzymaj się Kochana i dbaj o siebie
WielkiZnakZapytania ty Kochana już ostatnia faza.... trzymam kciuku by było wszystko dobrze i proszę byś się nie stresowała... choć wiem, że się nie da...musisz teraz maksymalnie uważać....

Odnośnik do komentarza

wielki znak zapytania
Jak najszybciej do lekarza!!!! ja urodziłam szybciej niż to natura przewidziała a objawem było właśnie "mokro", sączące sie kilka dni wody przerodziły się w przedwczesny poród, szczególnie bolesny jak mogę porównać z drugą, rozwijającą się i kończącą jak należy ciążą. Nie chcę cie straszyć, broń Boże!! ale proszę, jedź na usg i badanie, pozdrawiam, trzymam kciuki ze wszystko jest ok :*

Odnośnik do komentarza

wielki znak zapytania
racja wody plodowe nie koniecznie odchodza w duzej ilosci jednorazowo, czesto jez tez tak ze wlasnie sie "sacza"
idz i sprawdz to lepiej u lekarza....

dziewczyny ja niedawno po @ a tu dzis w pracy znow dostalam jakiegos plamienia normalna krew jak przy okresie juz nie palmie teraz, ale sporo tego bylo w pracy, bolal mnie przy tym prawy jajnik teraz dalej czuje dyskomfort ale nie boli....
kurcze co to sie ze mna robi, najpierw piersi teraz to .......:(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73x9nohql5.png

Nie bylo mi dane przytulic Cie do siebie 02.04.2014 *

Odnośnik do komentarza

Muszę czekać do czwartku i wbiję się w kolejke do gina bo do szpitala boję się jechać a czekam też na przelew bo nawet złotówki przy tyłku już nie mam a ja honorowa chce swoje mieć :) licze na jutrzeejszą matkę pieniężną ...Gadałam z mamą i martwi sie tez o mnie aż uspokajacze brać musiała,bo widzi iż cierpię jeśli tak wyrazić się mogę . Ona wie ,ze pewnych lekarzy się boje i nie chce aby mnie dotykali a ufam tylko swojemu ginowi i tez tak u nas postępują ,że zbada Cie ginekologicznie inny ale usg nie zrobi juz bo nie ma twojego prowadzącego grrr...dzisiaj mój gin ma dyżur ale ze względu ze nawet na recepty bym nie miała to siedze i wytrzymam jeszcze dwa dni skoro 2 tyg już chodze z tym "mokrym" a własciwie już leże od ponad tygodnia .
olciap - daj znac co i jak ,bo to jest nietypowe ,ze znow masz krwawienie od tak o ... a może cos kiełkuje, co ???

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakzZapytania proszę nie lekceważ tego.... biegnij na izbę przyjęć niech sprawdzą co i jak a swoją drogą dzwoń do swojego lekarza... dziewczynki dobrze Ci mówią... duma teraz nie powinna mieć znaczenia.... nie każda akcja porodowa jest taka sama - u jednej chwila moment a u drugiej przez długi czas powoli się rozwija...
i daj znać co lekarz powie...
martwię się o ciebie :( trzymam kciuki i będę modlić by wszystko dobrze się skończyło a twój facet by zmądrzał :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...