Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

kasia18111989
wiemy jak się robi dzieci. a wiele z nas pisze na forach aby dowiedzieć się czy ktoś miał takie objawy i co u innych one oznaczały.ja napisałam po raz pierwszy w życiu ale żałuje

Kasiu wcale ci sie nie dziwie,ze napisałam ze żałujesz.....bo jak człowiek ma problem i jest pozostawiony sam sobie, do lekarza ciężko sie dostać i tak często bagatelizuje nasze dolegliwości to człowiek szuka pomocy gdzie może....nawet na forum.....które "niby" ma być przyjazne, ale po tym co się czyta to zaczynam miec wątpliwości.

Jeżeli Was irytują takie pytania......to nie odpowiadajcie i nie wyśmiewajcie - bo nigdy nie wiadomo, kto jest z drugiej strony i jak sobie radzi z problemem. Pomimo,ze ktos jest anonimowy, to czasem bardzo duzo go to kosztuje, zeby sie odezwac na forum i szukac pomocy.

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Ech... przyznam, że mocno zaskoczona jestem cenzurą w tym wątku...
Na jakiej podstawie moderator zadecydował, które wypowiedzi usunąć? Rozumiem, że uznał, że część może nic nie wnosić (to czy jest to powód do ich skasowania, to zupełnie inna sprawa), ale zostały również usunięte przeprosiny jednej z forumowiczek... No przepraszam, ale nie rozumiem.
Żadna z usuniętych wypowiedzi nie była obraźliwa, zostały te dużo bardziej cyniczne co nieco zniekształca ogólny obraz.
Przyznam, że zaskoczyło mnie takie usuwanie wybranych treści bez żadnego komentarza...

Odnośnik do komentarza

ja mam prośbę do naszych kochanych użytkowniczek, bądźmy bardziej wyrozumiałe dla pytań o ciążę, które pojawiają się na naszym forum, wiadomo, że nasze odpowiedzi nie zastąpią testu czy wizyty u ginekologa, ale sytuacje życiowe są różne, czasem trzeba na wizytę poczekać kilka dni, podobnie z testem ciążowym, za wcześnie wykonany może być negatywny itd, nie wszystkie kobiety wiedzą o teście z krwi, więc my tu na forum możemy pomóc i podać kilka praktycznych informacji, po to ktoś do nas pisze i czeka na nasze zdanie:)

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny!!

mam taką prośbę.

Można by stwierdzić, że jestem doświadczona, ponieważ mam już ponad 2,5 letniego Synka, ale...
przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych jej oznak a ciąża potwierdzona była dopiero z krwi w 6 tyg. (w 5 tyg.ten sam test ciąży jeszcze nie wykazywał!).

Tym razem zastanawiam się czy znów nie jestem w stanie błogosławionym, ale wygląda to nieco inaczej.
Opis:
do zapłodnienia mogło (choć nie powinno!!) dojść 13 października (okres miałam od 6 ale bardzo słaby i króciutki). Nie powinno, bo owulacja wg wyliczeń wychodziłaby dopiero na ok.20.

Obserwacje:
jestem osobą palącą - niby mnie nie odrzuca, ale zaczynam odczuwać niesmak...
czasem kręci mi się w głowie i mam dziwny niesmak w ustach, wieczorem lekkie mdłości...
często latam do toalety (dziś już 5 razy w pracy i 4 razy w domu a dzień się jeszcze nie skończył),
od 7 dni obserwuję utrzymującą się podwyższoną temperaturę oscylującą w granicach 37,3-37,5*C,
odczuwam ciągnięcia w podbrzuszu a przed godziną (pierwszy raz) kłucie,
piersi lekko bolą (zazwyczaj bolą mnie jedynie na ok. 5-7 dni przed @),
cera mi się poprawiła ale to zdaje się by było jeszcze za wcześnie jak na jakąkolwiek oznakę,
odczuwam także lekki ból jakby w krzyżu,
wciąż chodzę głodna, choć jeszcze tydzień temu standardowo mogłam cały dzień nic nie jeść..

poza tym chyba nic innego się nie zmieniło.

czy biorąc pod uwagę, że był to 8 dc. możliwe jest jednak, że zaszłam w ciążę (wszędzie czytam, że prawdopodobieństwo minimalne ale może są tu dziewczyny, które tak miały mimo "niemożliwości")?
dodam, że w przypadku pierwszej ciąży zwykłe testy baaaardzo długo nie pokazywały ciąży a czekać do 6 tygodnia na krew to trochę długo.

Proszę o poradę jeśli ktoś ma jakiś pomysł. Co sądzicie??

Odnośnik do komentarza

Kasia ja od 2 lat mam wszystkie okresy 3 dniowe. w 1 ciąży okres zanikął a w 2 ciązy miałam jescze 3 dniowe plamienie i myślałam że to okres. niestety objawy ciąży poza wynikiem krwii i usg nie są jednoznaczne....może jak mie możesz wychodzić z domu poproś kokoś żeby ci kupił test?

Odnośnik do komentarza

kasia18111989
Witajcie
Tamte objawy niestety nie były ciążą tylko zaburzeniem.
A co do pisania na forum ja rozumiem,że każda kobieta jest inna ale czasem można chyba kulturalnie odpisać dziewczynom mniej doświadczonym.

Kasia ma rację:) Każda z nas na początku mało wiedziała, też zadawaliśmy pytania. Mnie siostra miała już dosyć z moimi obawami i wszystkimi zmartwieniami. Ale próbowała mi to tłumaczyć choć wiem że szlak ją trafiał. Więc zachowujmy się tak, jak same byśmy chciały być potraktowane. Jestem tu nowa ale, mam nadzieję że będę mogła liczyć na pomoc i życzliwość gdy już moje maleństwo przyjdzie na świat:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...