Skocz do zawartości
Forum

Test Owulacyjny


Rekomendowane odpowiedzi

Polu, sprawa ma się tak: 15 dc był w czw - wyszły dwie kreski ale testowa słaba, 16dc wyszły dwie równe - nie wiem nawet czy testowa nie silniejsza po jakichś 20 min, 17dc testowa była znowu słaba - więc sądzę że owulacja (badanie piątek wieczór plus 24-36h) była w niedzielę rano (oczywiście bazę atakowaliśmy codziennie, hihi). Jakiś dziwny ten cykl jest, bo wcześniej przy owulce bolało mnie kilka dni podbrzusze, a teraz nic tylko lekkie kłucie w niedzielę rano właśnie, ale nie wiem czy to przez przypadek mózgownica nie spłatała mi figla.... ;P, okaże się za 2 tyg...

A jak u Ciebie??

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczynki was bardzo serdecznie. Ja mam taki problem i generalnie nie umiem sie pozbyc tego.....chodzi o to ze z moim narzeczonym staramy sie o dzidziusia juz 3misiace ale nie umiem sie przemoc zeby zrobil to we mnie....nie wiem mam jakas blokade kupilam testy owulacyjne i chcemy utrafic ale nie robiac tego do srodka czy myslicie ze moze sie udac?moja znajoma miala to samo i udalo im sie nie dochodzac w srodku....prosze dziewczynki podajcie jakies metody oprucz pelnego stosunku.....wiem dziwna jestem ale tak juz mam:( buziaki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...