W oczekiwaniu na bociana

Test Owulacyjny

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Lena20

Lena20

u mnie tez się sprawdził:)

--

jedyny organ kobiety jaki jest przystosowany do ci

4473 lena20 Kobieta, 0 lat
wanilia6868

wanilia6868

a ja choć wciąż w staraniach no niestety jakoś nie zaufałam tym testom;/ i tak naprawde nie odważyłam się na ich zakup i sprawdzenie...czy są jakieś rodzaje nazwy?
Pozdrawiam:36_33_12:

--

http://s6.suwaczek.com/20080126650114.png

Całusy Wanilijka:*

p.s czekamy na Boćka:):):)

4953 wanilia6868 Kobieta, 34 lata, Łódź
wanilia6868

wanilia6868

a tak poza tym to w jakim wieku jesteście i czy któraś z Was ma starszego meża/partnera???Moze u mnie jest ten problem..ja mam 24 mąż 40:P

:36_1_66::36_1_66: Boćku przyleć szybko....

--

JG79

JG79

Wanilia 6868!
Przecież faceci mogą zawsze....
Ja mam prawie 30 kę na karku, mąż 6 lat więcej.
Nie sądzę, żeby to negatywnie wpływało na nasz brak baby.
Przecież staramy się już 3 lata.
Niech twój mąż zbada spermę, a Ty ?
Czy z Tobą wszystko ok????

Kochana!!!!!
Liczy się MIŁOŚĆ!

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
JG79

JG79

TESTÓW NA OWU jest mnóstwo!

W aptece, bez recepty około 16 zł za 5 sztuk. Na allegro za 1 szt. płacisz okokoł 1, 50 zł.
Polecam!
Ja jeszcze w nie wierzę!

:glass:

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
aqoosia

aqoosia

wanilia6868
a tak poza tym to w jakim wieku jesteście i czy któraś z Was ma starszego meża/partnera???Moze u mnie jest ten problem..ja mam 24 mąż 40:P

:36_1_66::36_1_66: Boćku przyleć szybko....

Witaj wanilia
miedzy mną a przyszłym mężem jest 16 lat róznicy (31 , 47 lat). On ma dwoje dzieci z poprezdniego małżenstwa, jednak do końca to nie daje pewnosci ze z mężczyzna wszytko jest ok. Owszem mężczyzna zawsze "może" , ale nie zawsze jego plemniki sa w bardzo dobrej formie.
Jesli z Twoim zdrowiem jest wszystko w pozadku (jestes modziutka dziewczyna;) dobrze byłoby zeby równiez mąz sie przebadał i wtedy bedzie wiadomo co dalej, albo co nie funkcjonuje.

Pozdrawiam i zycze optymizmu
A

--

5408 aqoosia Kobieta, 0 lat
wanilia6868

wanilia6868

oboje z meżem zrobiliśmy komplesowe badania, i jest okej choć tak jak napisałaś te jego plemniki są też nie najlepszej jakości, a nie znaczy to że są złe:) Lekarz powiedział że jest ich trochę okej, narazie mamay się starać naturalnie, potem mamay zrobić test wydolności jajnika a jak do tego czasu nie zajdę to inseminacja a może in vitro??
narazie się staramy:)
Dziękuję Agoosia i moja droga JG :)

--

tojahihi

tojahihi

To czy zajdziemy czy nie w dużej mierze zalerzy od nas to dziwne ale tak jest że im więcej się chce i myśli tym bardziej nie wychodzi...
Moj lekarz radzi : " lampka wina, romantyczna atmosfera odstresowanie, odrobina spontanicznosci i po sprawie...
Tylko chyba coś źle robie bo ten sposób na mnie nie działa...

--

Będę tullić do Twoich dłoni m

2885 tojahihi Kobieta, 35 lat, Gdańsk
aqoosia

aqoosia

tojahihi ma racje, że jakby tak podejsc do sprawy ciązy psychologicznie,to ta ciąza jest w głowie...
Nie jest to zgodne z prawem natur i oczywiście duża przenosnia , ale niestety dla niketórych z nas jest to bariera.
Każdy lakarz mówi, wyjechac na wakacje , urlop, robić wszystko na co sie ma ochote i kiedy, ale czasem nie wychodzi.
Kobieta jako "mieszanka uczuc hormonów i skłonności do przejmowania sie " czasem ma duzy problem podejsc z dystansem do niepowodzeń związanych z niemoznościa zajścia w ciąże.

A może to jest tak, ze organizm sam dyktuje kiedy ciąza bedzie? bo teraz np za duzo stresu, za mało hormonów , albo słaby organizm?

Pisząc te słowa , musze w nie wierzyć , bo inaczej wadne w błedne koło...

Zycze sobie i innym cierpliowści , spokoju i zdrowia na caly czas przed-w trakcie - i po ciązy :))

Pozdrawiam ciepło
A.

--

5408 aqoosia Kobieta, 0 lat
tojahihi

tojahihi

aqoosia
tojahihi ma racje, że jakby tak podejsc do sprawy ciązy psychologicznie,to ta ciąza jest w głowie...
Nie jest to zgodne z prawem natur i oczywiście duża przenosnia , ale niestety dla niketórych z nas jest to bariera.
Każdy lakarz mówi, wyjechac na wakacje , urlop, robić wszystko na co sie ma ochote i kiedy, ale czasem nie wychodzi.
Kobieta jako "mieszanka uczuc hormonów i skłonności do przejmowania sie " czasem ma duzy problem podejsc z dystansem do niepowodzeń związanych z niemoznościa zajścia w ciąże.

A może to jest tak, ze organizm sam dyktuje kiedy ciąza bedzie? bo teraz np za duzo stresu, za mało hormonów , albo słaby organizm?

Pisząc te słowa , musze w nie wierzyć , bo inaczej wadne w błedne koło...

Zycze sobie i innym cierpliowści , spokoju i zdrowia na caly czas przed-w trakcie - i po ciązy :))

Pozdrawiam ciepło
A.

Kochana nie sądzę aby to nasz organizm miał decydować o ciązy bo wówczas nie byłoby kobiet z problemami ( alkoholowymi lub innymi podobnymi) które bezproblemowo zachodzą w ciąże.
Myślę że to jednak nasza główka i to że chcemy ma na nas taki wpływ a nie pozostała część organizmu
Ale to tylko moje zdanie i możecie się z nim nie zgadzać

--

Będę tullić do Twoich dłoni m

2885 tojahihi Kobieta, 35 lat, Gdańsk