W oczekiwaniu na bociana

czy to ciąża?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

asia78

asia78

Ja mialam przede wszystkim bol brzucha i ogromne piersi:Uśmiech:

287 asia78 Kobieta, 41 lat, Lublin
braneta

braneta

no właśnie ja też nie ufam testom:Zły: dlatego poczekam na wizyte i wynik z krwi.dobranoc, bede jutro albo pojutrze.

--

1517 braneta Kobieta, 34 lata, 40 km od Wrocławia
~malina2717

~malina2717

braneta
U mnie beta kmosztuje 50zl.Musze napisac ze jestem juz po 2 poronieniach

przykro mi bardzo!!!!!!!!!!!!!!!! to straszne !!! wspolczuje ci kochana ja poronilam w lutym :( :(

kaskasto

kaskasto

braneta
idę spać,jutro sie odezwę.powiedzcie mi czy ktoras z was tez tak miala, negatywne wyniki testu i objawy takie jak na ciaze a jednak to ciaza byla?dobranoc

Braneta mi pierwszego synka testy nie pokazywały :( dopiero lekarz potwierdził ciążę ;)
także testom ufać nie można do końca ...

--

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

46 kaskasto Kobieta, 39 lat, STG
braneta

braneta

w poniedziałek idę do lekarza.dam znać co i jak.póki co jestem strasznie senna

--

lenka2410

lenka2410

Branetko...:)
jestem w identycznej sytuacji jak Ty,,,doslownie w identycznej!!!::)
ostatni okres mialam 22 maja...od tej pory nic...zrobilam dwa testy apteczne,obydwa negatywne...beta bardzo niska bo <2mIU/ml...a objawy dalej sa,,nudnosci poranne,wymioty po posilkach(te dwie dolegliwosci najbardziej mi dokuczają) do tego wzdecia,bolesnosc piersi i jeszce inne.Udalam sie do lekarza z tymi wynikami,stwierdzil ze wynik bety rzeczywsicie niski,ale zbadal mnie.Przy badaniu potwierdzil rozpulchnioną szyjkę macicy i zmiany w obrebie sluzowki..co wskazuje na ciaze,choc wczesną.
Powiedzial zebym nie sugerowala sie ani wynikami,ani betą i absolutnie juz jej nie robila,czasem zdaza sie tak,ze hcg w osoczu matki wychodzi pozniej.Dostalam LUTEINE na ewentualne wywolanie miesiaczki.miala wystapic do trzech dni....biore juz ją 5 i @ nie ma....;/wymioty sa dalej...najczesciej rano,,,choc w ciagu dnia rowniez czuje nudnosci i pelny żołądek jak bym zjadla z 5 talerzy ziemniakow;/...
Tez musze czekac do 21 lipca na kolejna wizyte,,wtedy ma sie wszsytko wyjasnic..:)
Trzymam kciuki i oby po badaniu lekarz potwierdzil taki wynik jaki sobie zyczysz...:Oczko:

--

1461 lenka2410 Kobieta, 0 lat, Kraków
braneta

braneta

lenka2410
Branetko...:)
jestem w identycznej sytuacji jak Ty,,,doslownie w identycznej!!!::)
ostatni okres mialam 22 maja...od tej pory nic...zrobilam dwa testy apteczne,obydwa negatywne...beta bardzo niska bo <2mIU/ml...a objawy dalej sa,,nudnosci poranne,wymioty po posilkach(te dwie dolegliwosci najbardziej mi dokuczają) do tego wzdecia,bolesnosc piersi i jeszce inne.Udalam sie do lekarza z tymi wynikami,stwierdzil ze wynik bety rzeczywsicie niski,ale zbadal mnie.Przy badaniu potwierdzil rozpulchnioną szyjkę macicy i zmiany w obrebie sluzowki..co wskazuje na ciaze,choc wczesną.
Powiedzial zebym nie sugerowala sie ani wynikami,ani betą i absolutnie juz jej nie robila,czasem zdaza sie tak,ze hcg w osoczu matki wychodzi pozniej.Dostalam LUTEINE na ewentualne wywolanie miesiaczki.miala wystapic do trzech dni....biore juz ją 5 i @ nie ma....;/wymioty sa dalej...najczesciej rano,,,choc w ciagu dnia rowniez czuje nudnosci i pelny żołądek jak bym zjadla z 5 talerzy ziemniakow;/...
Tez musze czekac do 21 lipca na kolejna wizyte,,wtedy ma sie wszsytko wyjasnic..:)
Trzymam kciuki i oby po badaniu lekarz potwierdzil taki wynik jaki sobie zyczysz...:Oczko:

No właśnie daltego czekam do 14 lipca na usg, bo mi lekarz powiedział,że wszystko jest możliwe:Uśmiech: mam nadzieję,że i ty i ja zobaczymy na usg swoje kruszynki i uslyszymy bicie serduszek.pozdrawiam cię ciepło i dbaj o siebie

--

kaskasto

kaskasto

trzymam za was kciuki dziewczyny :)

--

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

46 kaskasto Kobieta, 39 lat, STG
lenka2410

lenka2410

No u mnie niestety po macierzyństwie jak narazie przynajmniej....
Luteina sie postarala i @ jest....heheheh
ale z jednej strony sie ciesze gdyz mam podwyzszona prolaktyne..i lekarz juz wczorak kierowal mnie na badania z podejrzeniem guza przysadki mózgowej..;/
Wiec ciesze sie ze @ jest gdyz gdyby to bylo cos groznego luteina by @ nie wywolala...ulzylo mi bardzooooo...:)
Ale trzymam kciuki za Ciebie Branetko...:):Uśmiech:

--

1461 lenka2410 Kobieta, 0 lat, Kraków