Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

liduszka51
Na 16.Trafiłam na fajną gin.Nie kazała mi przyjść do gabinetu i płacić za kolejną wizytę tylko powiedziała,żeby przyjść do szpitala jak bedzie mieć dyżur i zrobi mi usg za free.Tk samo było jak byłam u niej ostatnio z wynikami,też byłam w szpitalu.:36_1_21:

Tak samo zrobił mój lekarz jak miałam robiony monitoring :lol: pierwsze USG miałam robione w gainecie, a drugie w szpitalu na oddziale.

mosia to chodź ze mną do Lidzi na śniadanio - klację :whistle:

Odnośnik do komentarza

Witam :Hi ya!:

Liduszka powodzenia na wizycie i z biszkopcikiem

Ula slodkich snow i oby beta szybko spadla do 0

Oopsy trzymaj sie i nie daj sie:yipi::yipi::yipi:

Swiezynka, Inkaaa, Yvone, Mosia, Izzys, Daria:36_3_15:

Przepraszam ze tak malo zagladam, ale zle sie czuje i nie mam mocy pisac, a i tak tu pisze wiecej niz na czerwcowkach, bo tam nic

Dzis idziemy z m do kina, jestemy u tesciow i trzeba wykorzystac, ze ma kto z T. zostac, idziemy na nowego Bonda na 15! Ciesze sie jak dziecko, bo nie pamietam kiedy ostatnio gdzies razem bylismy bez dziecka

Odnośnik do komentarza

IWA23
Inkaaa
hej Iwa :Kiss of love: co u Ciebie słychać? ::):

Siedze i się wkurzam bo mam wiecznie zmarznięte stopy,mam skarpety frote,kapcie a stopy jak bym boso po lodzie chodziła,drażni mnie to i nie umiem się na niczym skupić,chyba ide sobie zrobię kąpiel na przemienna bo zwariuje.:36_2_12:

Iwcia a może masz za niskie ciśnienie? Tylko stopy masz zimne czy ręcę też?

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
IWA23
Inkaaa
hej Iwa :Kiss of love: co u Ciebie słychać? ::):

Siedze i się wkurzam bo mam wiecznie zmarznięte stopy,mam skarpety frote,kapcie a stopy jak bym boso po lodzie chodziła,drażni mnie to i nie umiem się na niczym skupić,chyba ide sobie zrobię kąpiel na przemienna bo zwariuje.:36_2_12:

Iwcia a może masz za niskie ciśnienie? Tylko stopy masz zimne czy ręcę też?

Tylko stopy.

Odnośnik do komentarza

IWA23
Inkaaa
IWA23

Siedze i się wkurzam bo mam wiecznie zmarznięte stopy,mam skarpety frote,kapcie a stopy jak bym boso po lodzie chodziła,drażni mnie to i nie umiem się na niczym skupić,chyba ide sobie zrobię kąpiel na przemienna bo zwariuje.:36_2_12:

Iwcia a może masz za niskie ciśnienie? Tylko stopy masz zimne czy ręcę też?

Tylko stopy.

Dziwne... :36_6_2: ale mi się nudzi, jejuuuuu :glass:

Odnośnik do komentarza

Witam :Oczko:

Jak Wam środa mija?

Właśnie pojechali ode mnie znajomi, przywieźli mi dużego misia, dużą kartkę z życzeniami powrotu do zdrowia i kwiaty -teraz mi tak ładnie pachnie :) Taka niespodzianka - bo nie zapowiedzieli się :)

A teraz idę oglądać film - ''Smętarz dla zwierzaków'' - na postawie książki S.Kinga.Książkę przeczytałam, teraz jestem ciekawa filmu.

Ula śpiochu jeden :))
Justina jak po '' romantycznym'' wyjściu do kina.Masz rację-korzystajcie :)
Aga znowu pewnie zabiegana w T-''Mobajlu''
Lidzia a Ty jak po wizycie ?

Iwonek,Mosia,Daria,Majka,Marysia :happy:

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...