Skocz do zawartości
Forum

Jeszcze-nie-mamusie


Rekomendowane odpowiedzi

Mosia właśnie nie wiem dlaczego. Nic wczoraj nie piłam, w ogóle należę do osób rzadko pijących, więc nawet po lampce wina potrafię mieć kaca.
Dzisiaj jak wstałam było wszytko ok, poszłam do ubikacji i zaczęłam sie czuć źle, tak czuje żołądek trochę mi niedobrze - nie wiem jak to wytłumaczyć - wydaje mi się że zaczynam świrować :(

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Och jak smakowicie wygląda Twoja zielona herbatka i te listki bazyli :) Tez pije ale w pracy mam w kubku i tak łandnie wśród papierów nie wygląda :(
Madzialska czekam na informacje nt wizyty u lekarza - trzymam kciuki :)

A propos kłucia, teraz wiem cos o tym, kłuje mnie 3 dzień oczywiście z przerwami. Nie chcę się nakręcać więc staram się skupić na pracy i nie mysleć :) popijam herbatkę i ci ężko pracuje :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Super, na co idziecie do kina :)??

Też chciałabym miec takie cykle jak Ty, dzięki temu że masz je tak krótkie w ciągu roku masz 13 możliwości zajścia w ciąże ja ok 9 tylko :(, ale nic trzeba próbować - trzymam kciuki za Ciebie :).

Który to tydzień, od miesiączki??

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

U mnie plamienie zaczęło się 24.08, a @ rozkręciła się 27.08 wieczorem, więc liczę, że 27.08 to 1 dzień @.
Tak więc dziś jest 19dc, a owulacja wg testów i temperatury była 8.09, czyli dziś jest 6dpo.
Dziś zapytam o te plamienia, bo zaczynają mnie wkurzać.
Liczę, że castagnus na nie pomoże, a jak nie to muszę chyba badania hormonalne zrobić chyba.

A do kina idziemy na Resident Evil lub Stosunki międzymiastowe, zobaczymy co mąż wybierze.

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0akkmhqze2.png
Maciuś-ur.2.12.2011-2710g, 54cm
http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0a68r5hfdc.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/047/0470729a0.png

Odnośnik do komentarza

Ciekawa jestem co Ci lekarz powie na te plamienia??
Ja pierwszy dzien plamienia uznałam za pierwszy dzień @, i tak mi wyszło że z 15 na 16 dc (15 dc wieczorkiem) miałam owulację.

Ciekawa jestem czy film, który mąż wybierze będzie fajny, daj znać jak wrócicie :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Ja w poniedziałek byłam u ginekologa w przychodni, który leczył mnie 3 lata temu, byłam z niego zadowolona. Teraz cały czas sie zastanawiam czy może przejśc sie do swojego ginekologa prywatnie - tylko prywatnie przyjmuje w dodatku po południu, a rejestracja jest do niego od 21:00-22:00. Njagorsze jest to że ma bardzo dużo pcjentek w ciąży i wizyta może być bardzo późno. Z drugiej strony może poczekam do planowanej miesiączki w końcu to za 11 dni :)

Dzisiaj już mnie brzuch prawie nie boli jedynie piersi, ale jak nacicne to bolą, dobrze sie czuje, więc pewnie te wcześniejsze bóle to było tylko przygotowanie się do następnej miesiączki. Wiem że na jakiekolwiek objawy to za wcześnie, ale nie chce się nakręcać bo to nie ma sensu, w przyszłym cyklu znów będzie okazja do przytulania :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cię całkowicie, my w tym cyklu byliśmy u teściów ale okazało się że owulacja w niedziele wypadła więc w poniedziałek przytulanko, a wczesniej przytulalismy sie w czwartek w nocy, wątpie żeby cos z tego było, pewnie moje pragnienie pobudziło psychike i dlatego tak mi organizm świruje :)

Czas oczekiwania to najpiękniejszy czas :)
Mam dwóch cudownych synów - Tymusia i Tytuska :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...