Skocz do zawartości
Forum

Badanie do pracy magisterskiej - zapraszam!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa!

Jestem studentką V roku psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. W bieżącym roku akademickim będę pisać pracę magisterską z psychologii prokreacji i aktualnie jestem w trakcie prowadzenia badań. W tym celu poszukuję par małżeńskich/partnerskich, które zechcą wziąć udział w moim badaniu.

Zdaję sobie sprawę, że jesteście Państwo od czasu do czasu „atakowani" podobnymi prośbami o pomoc w pracach magisterskich/badawczych. Jednak prosiłabym o przemyślenie mojej.

Moim celem badawczym jest zbadanie więzi małżeńskiej przed porodem oraz to, jak wygląda ona od czasu narodzin dziecka. Badam również więź ojca z dzieckiem. Myślę, że jest to bardzo ciekawy temat, który może zainteresować nie tylko mnie.

Stąd moja gorąca prośba: szukam par, które spodziewają się pierwszego dziecka, kobieta jest w III trymestrze ciąży. Para (niekoniecznie małżeńska) powinna mieszkać razem co najmniej od roku, ale nie dłużej niż pięć lat.

Udział w badaniu polega na dwukrotnym wypełnieniu kilku kwestionariuszy przez kobietę i mężczyznę. Pierwsze badanie zostanie przeprowadzone teraz w III trymestrze ciąży, następne kilka tygodni po narodzinach dziecka.

Samo badanie nie trwa długo, jest anonimowe, a wyniki rozpatrywane będą grupowo. Kwestionariusze prześlę drogą mailową - mój adres: mhorecka@gazeta.pl lub mhorecka@op.pl - odpowiem na wszystkie pytania, wątpliwości. Jeśli spełniacie Państwo powyższe kryteria, macie chęci i troszkę czasu serdecznie zapraszam.
W mailu zgłaszającym chęć wzięcia udziału w badaniu proszę o podanie
informacji z jakiego jesteście Państwo forum.
Będę wdzięczna za każdą pomoc.

Pozdrawiam
Magdalena Horecka-Kuszmar

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...