Skocz do zawartości
Forum

Pierwsze dni w szkole - wyprawka - a co w niej?


Rekomendowane odpowiedzi

~Anya
bassia5
Warto zainwestować w przybory przeznaczone dla leworęcznego dziecka. Dziecko nie będzie czuło, że gorzej pisze od innych dzieci

A dlaczego ma pisać gorzej? Dziecko leworęczne może pisać lepiej niż praworęczne więc uważam, że warto inwestować tak samo w przybory dla dzieci leworęcznych jak i praworęcznych.
Mój syn jest leworęczny i wcale nie pisze gorzej niż inne dzieci :)

i ja nie zauważyłam aby moja córcia gorzej pisała (też jest leworęczna) jedyne co to mamy problem z prawidłową postawą przy pisaniu.. albo się garbi albo jak stara się prosto siedzieć to widać, że się męczy wtedy przy pisaniu bo nie wygodnie czy co.

laura podejście córki do sześciolatków w klasie takie samo jaki do rówieśników .. nie zauważają tego - myślę, że dzieci w tym wieku jeszcze nie robią z tego wielkiego halo.

U córki całą pierwsza klasę pisały dzieci ołówkiem

Odnośnik do komentarza
Gość AniaMania24

Ja swoim dzieciom do wyprawki postanowiłam kupić odblaski. Wrzesień szybko minie i znowu zrobi się ciemno buro na ulicach, a okolica w jakiej mieszkamy jest dość ruchliwa i słabo oświetlona. Bezpieczeństwo moich dzieci jest dla mnie niezwykle ważne, a jeśli mogę im kupić do wyprawki odpowiednik na przykład worka na strój na wf, który jest odblaskowy to nie zwlekam.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...