Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

nie ma tu prywatnego przedszkola... ale pewnie nie było nas na to stać. A załoga... 3 dziewczyny, jak na razie super... wszystko w praniu wychodzi :-)

otwarcie przesunęli na sobotę, bo nie damy rady na jutro... w sumie to dobrze, nie na wariackich papierach:-)

Dziś byłam na szczepieniu z Asią - w końcu. Troszkę płakała... więcej płakała jak zobaczyła panią Doktor :-)

Odnośnik do komentarza

halo halo

co tu tak cicho??

pewnie u was wiosna pelna para
u mnie szaro buro i deszczowo sniegowo :/

graz jak w pracy?? jak dzieciaki? sluchaja sie babci??::):

Arisa zamilklas.... Jak Twoj cholop znosi harem?

Netka a Ty gdzie?

Zosienka jak brzuszek? znasz juz plec?

a reszta grudniowek gdzie??
a moze ktoras odwiedzil bocian?? :oczko:

Tyś moje dziecie, ja Twoja mama!!:wink:

Tyś mój mąż, ja Twoja żona!! :mdr:

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek byłam u ginekologa, bo myślałam, że to sprawy ginekologiczne, z moim dziwnym kształtem brzucha... a tak ginekologicznie jest wszystko OK, tylko mam przepuchlinę - Zespół podwzgórzycy pociążowej - jak to nazwała

Tak, więc poszłam do lekarza rodzinnego i mam skierowanie do chirurga, aby to on podjął decyzje...
Kur... dopiero zaczęłam pracę, a tu...
Na razie im nic nie mówię, a nosić ciężarów nie będę, będę po trochę sobie brała, nie jak dotychczas tonami
Muszę teraz jakoś zarejestrować się do chirurga... mam nadzieję, że nie czeka się tak jak do np.ortopedy

Jak nie urok, to ...

A babcia dzielnie znosi wybryki moich maluchów i jak na razie jest OK.

Szymuś ostatnio zaczął bardzo długo trzymać siku i już kilka razy zdarzyło mu się zalać całe spodnie i buty... nie wiem co ma zrobić... normalnie zapomina iść na nocnik
Do kupki nadal potrzebna pielucha - sam ją przynosi i woła szybko... i tylko zakładamy i kupa od razu jest :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...