Uczniowie, Nastolatki

Plamienie zamiast okresu

~alexx

~alexx

Hej wszystkim, mam mały problem. Może któraś z was spotkała się z plamieniem zamiast miesiączki?
Jestem panikarą, a w tym miesiącu okres spóźnił mi się 4 dni po czym dostałam tylko plamienia, które trwało jakieś 2. Zaznaczę, że odbyłam stosunek, miał miejsce tylko po dniach płodnych oraz oczywiście użyliśmy prezerwatyw. Zdażyło mi się już mieć takie samo plamienie we wrześniu, normalnego okresu dostałam miesiąc potem. Myślicie, że jest czym się martwić? Z czego może to wynikać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

U mnie takie plamienie zwiastowało ciąże ;). Czasem plamienie ma związek ze zmianami hormonalnymi, czasem z nadżerką. Najlepiej byłoby skontrolować się u ginekologa.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Alicja97

~Alicja97

A w jaki sposób kontrolujesz swoje dni płodne? Jeśli z kalendarzyka to nie zdziw się jak twoje obliczenia będą błędne, zwłaszcza jeśli masz nieregularne cykle. Ja mam w domu taki łatwy, tani i wygodny sposób na śledzenie swojego cyklu. Tester owulacji ze śliny afrodyta- kupiłam go [reklama usunięta].

~Natalia456

~Natalia456

Idź do lekarza takie zaburzenia w miesiączkowaniu to może być coś poważnego. Poza tym skąd pewność, że podczas współżyłaś byłaś po dniach płodnych? Jak je kontrolujesz? [reklama usunięta]