Uczniowie, Nastolatki

Martwię się o zdrowie córki - "babskie sprawy"

Sylwia311

Sylwia311 wpis edytowany

Może któraś z mam- forumowiczek mi rozjaśni temat. Córka w wieku 14 lat zaczęła używać tamponów, ja w jej wieku kupowałam podpaski, ale nie mam nic przeciwko. Poza tym, że stosuje je też na noc. Martwię się, że to nie jest bezpieczne. Wręcz się pokłóciłyśmy o taki drobiazg, a ja po prostu martwię się czy nie zrobi sobie przez to krzywdy, przecież śpi minimum 7 godz. Chce mi udowodnić swoje racje tym co piszą w Internecie, dokładnie ten https://www.myob.pl/procomfort-night artykuł mi pokazała. No teraz się zastanawiam. Może faktycznie niepotrzebny ten strach z mojej strony?

60904 sylwia311 Kobieta, 35 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

A córka ma mocne @? Bo jeśli nie, to lepiej zostać przy podpaskach. Z drugiej strony jeśli córka czuje się w nich komfortowo, to nie ma co obstawać przy swoim.
Ja używam tamponów na noc od ponad 20 lat, nic mi nie jest, ani nic złego się nie przydarzyło. Co nie znaczy, że są w 100% bezpieczne. Ale ja bym nie panikowała ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Kasandra88

~Kasandra88

Jeśli chcesz aby twoja córka nie podrażniała swojej delikatnej skóry w miejscach intymnych to możesz jej kupić tampony beppy. Są one w 100% bezpieczne, niealergizujące i idealnie dostosowują się do ciała osoby, która je używa. Córka będzie mogła podczas okresu chodzić na basen, do sauny i w przyszłości nawet uprawiać seks.
[reklama usunięta]