Uczniowie, Nastolatki

Problem sama ze sobą

Paulink1998

Paulink1998

Witam. Mam problem w sumie chodzi chyba o mnie .. jestem z chłopakiem pół roku , bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego . Od miesiąca jest za granicą A ja cały czas wypisuje do niego co robi , z kim siedzi . Cały czas mi głupie myśli przychodzą do głowy. Pisze mu że pewnie z jakimiś dziewczynami siedzi , pije itp. On już ma tego dość! Pisze że to gnębie psychicznie , że go ranie, terroryzuje. Z niczego robię problem. Wiem że źle robię ale nie umiem inaczej i w tym problem ;( potrzebuje pomocy ;(

60204 paulink1998 Kobieta, 21 lat, Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Taką zazdrością niczego dobrego nie wskórasz. Prędzej doprowadzisz do zerwania, bo chłopaki nie lubią tak nachalnego narzucania się, dopytywania się co chwilę i podejrzeń o byle co.
Spróbuj sobie "narzucić" dyscyplinę i wysyłaj do niego tylko 1 sms dziennie. By o nim ciągle nie myśleć, to zajmij się czymś, co odwróci twoją uwagę od niego np. sprzątanie, zakupy, granie, wycieczki itd. I koniecznie spotkaj się z koleżanka/przyjaciółką, z kimś z kim lubisz rozmawiać i wygadaj się jej z tego co cię gnębi.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
biedronek12

biedronek12

nie chodzi o to żeby "psa"trzymać krótko na smyczy tylko żeby sam przy nodze chodził. Zaufaj mu, jak z Tobą nie będzie chciał być to i tak nie będzie na silę go nie zatrzymasz, natomiast jeśli Ci na nim zależy poluzuj tą smycz bo któregoś dnia nie wytrzyma z Tobą i ja "przegryzie"

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze