Uczniowie, Nastolatki

Ból podczas stosunku

Lolcia_94

Lolcia_94

Cześć :)
Po setnej wizycie u ginekologów, postanowiłam szukać pomocy tutaj. Może ktoś spotkał się z taką sytuacją.

Po kolei. Ból - pojawia się zawsze, nie ważne jaki dzień cyklu, jaka antykoncepcja czy też pozycja. Boli tak bardzo, że każda próba zbliżenia kończy się płaczem. Udałam się po pomoc do specjalistów. Badanie fizykalne -> boli, ale nic niepokojącego nie widać
USG -> okej
Cytologia -> bez niepokojących zmian

Oczywiście gdy tylko mówię że choruję na CU , to pojawia się błysk w oku "Wie Pani, to na pewno od jelit". Także kolonoskopia za mną, choroba w stanie uśpienia od ponad 4 miesięcy.

Proszę o porady.

60180 lolcia-94 Kobieta, 25 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Dziubala

Dziubala

Nie wiem co ci doradzić, bo nie miałam z tym do czynienia. Ale jeśli problem nadal istnieje to drążyłabym go u kolejnego specjalisty.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
biedronek12

biedronek12

moja partnerka np nie może we wszystkich pozycjach bo ma tyłozgięcie szyjki macicy....no ale nie wiem czy to może dać silny dyskomfort jak twój

59414 biedronek12 Mężczyzna, 29 lat, Zabrze
~Esmarra

~Esmarra

Jeśli to wynika z budowy anatomicznej to trzeba uważać na pozycje, a jeśli np z braku nawilżenia to albo spróbować metod gry wstępnej, pogadać co się dzieje bo np brak dobrego nawilżenia to również zaburzenia hormonalne, ja zabezpieczam się [reklama usunięta].