Uczniowie, Nastolatki

Co zrobić aby dzieci spędzały więcej czasu w ogrodzie

MaciejSch

MaciejSch

Dzień dobry rodzice,
już niedługo przyjdzie wiosna a już się zamartwiam ,że moje dzieciaki nie będą chciały wychodzić na dwór i tam razem spędzać czas.

Jak to nastolatkowie, będą woleli przesiadywać w swoich pokojach, przy komputerze czy smartfonie.

Związku z tym z żoną postanowiliśmy zakupić meble ogrodowe i zadbać o aranżacje przestrzeni, także na tarasie. Skorzystaliśmy z bardzo atrakcyjnej oferty luksusowych mebli na:
http://www.ogrodowysalon.pl/

Myślę, że się nie zawiedziemy, szczególnie że sami tym bardziej będziemy mieli ochotę spędzać czas w ogrodzie. Może uda nam się coś jeszcze dobudować, kwestia pomysłu ;)

59040 maciejsch Mężczyzna, 30 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Marrie

Marrie

Myślę, że wygodne meble w ogrodzie to dobry pomysł, aby zachęcić nastolatka do przesiadywania w nim :)
A już spędzić czas wspólnie z dzieckiem w tym ogrodzie to idealne wyjście.
Warto postarać się po prostu o to, aby dziecko miało ochotę częściej wychodzić z pokoju.

59347 marrie Kobieta, 28 lat, Łódź
alijaa

alijaa

Wpis zawiera lokowanie produktu. Niezła reklama. Zmartwię cię, że ogrodowe meble to nie wszystko. Zawsze dzieciak może wyjść do ogrodu ze smart fonem. Jeśli naprawdę zależy wam na tym aby dzieciaki zaczęły korzystać z życia, to czas na to aby ukrócić im czas przy komputerze.

58734 alijaa Kobieta, 40 lat, Dąbrowa Górnicza