Skocz do zawartości
Forum

Jestem załamana


aizuz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 16 lat. 24 września wspolżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia 2 razy pod rząd tzw. seks przerywany
jakie są szanse na ciążę
spóźnia mi się okres powinnam dostać w poniedziałek
nie mam objawów ciąży na razie i mam nadzieję że nie będę miała
plecy mnie bolą w dolnej części
jestem bardzo zdenerwowana
robilam 2 testy ciążowe oba wyszły negatywne żadnej drugiej bladej kreski
proszę o pomoc
jakie są szanse na ciążę

Odnośnik do komentarza

Jeśli testy ciążowe wyszły negatywne, to podejrzewam, że możesz być spokojna. Nie dopuszczaj jednak do sytuacji współżycia bez zabezpieczenia. Nie wiadomo, jaki to był dzień cyklu (dni płodne, niepłodne?). Nie warto ryzykować, tym bardziej, że jesteś bardzo młoda. Jeśli chcesz rozpocząć życie seksualne, idź do ginekologa i rozważ antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza

Skoro robiłaś testy po dniu spodziewanej miesiączki to powinny wyjść poprawie więc w ciąży raczej nie jesteś , ale na przyszłość radziłabym używać jakiejś antykoncepcji, lub jeśli nie chcesz to chociaż sprawdzaj sobie temperaturę i śluz żeby zobaczyć kiedy masz dni płodne, żeby wiedzieć kiedy możesz współżyć wtedy będziesz miała mniejsze szanse na zajście w ciąże niż sam stosunek przerywany.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Twój strach przed niechcianą ciążą. Byłam też kiedyś w takiej sytuacji jak byłam młodziutką dziewczyną. Możesz iść na badanie krwi i hormonów, tam od razu wyjdzie czy jesteś w ciąży. A na przyszłość mogę Ci radzić abyś szła do ginekologa po odpowiednią antykoncepcję. Trzymam kciuki, aby wszystko się pomyślnie rozwiązało.

Odnośnik do komentarza

kurkuma
Rozumiem Twój strach przed niechcianą ciążą. Byłam też kiedyś w takiej sytuacji jak byłam młodziutką dziewczyną. Możesz iść na badanie krwi i hormonów, tam od razu wyjdzie czy jesteś w ciąży. A na przyszłość mogę Ci radzić abyś szła do ginekologa po odpowiednią antykoncepcję. Trzymam kciuki, aby wszystko się pomyślnie rozwiązało.
Odnośnik do komentarza

kurkuma
Rozumiem Twój strach przed niechcianą ciążą. Byłam też kiedyś w takiej sytuacji jak byłam młodziutką dziewczyną. Możesz iść na badanie krwi i hormonów, tam od razu wyjdzie czy jesteś w ciąży. A na przyszłość mogę Ci radzić abyś szła do ginekologa po odpowiednią antykoncepcję. Trzymam kciuki, aby wszystko się pomyślnie rozwiązało.

to badanie trzeba robić dwukrotnie aby mieć 100% pewność. Dziewczyno antykoncepcja! Najlepiej podwójna, pigułki i prezerwatywy(te zabezpieczą cię również przed chorobami wenerycznymi)!
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...