Skocz do zawartości
Forum

Ubezpieczenie


Gość Mamaa Olgaa

Rekomendowane odpowiedzi

A nad czym tu się zastanawiać? Pewnie, że trzeba płacic. U nas przez szkołe to idzie. U mnie mały w ciągu zeszłego roku zaliczył kilka niezłych wypadków. Ja swojego mam ubezpieczonego jeszcze dodatkowo, bo w szkole to jakieś mega małe kwoty ubezpieczenia są i potem niskie odszkodowania. No ale jak płacisz 20 zł, to czego się spodziewać... No i sprawdz gdzie wasza szkoła ubezpiecza dzieci. To tez ważne.

Odnośnik do komentarza
Gość Mamaa Olgaa

Pewnie masz rację. Ja się zastanawiam, bo nigdy moje dzieci nie miały żadnego wypadku. U dzieciaków w szkole jest tak, że chyba do końca nikt z rodziców nie wie komu płaci i za co płaci. Jest "zbiórka" i tyle...
A dlaczego ubezpieczasz i tu i tu? Nie wystarczy jedno ubezpieczenie z zewnątrz?

Odnośnik do komentarza

Mamaa Olgaa, na forum ostatnio pojawiło się kilka wątków dot. ubezpieczeń, poczytaj sobie, może to pomoże ci podjąć decyzję :)
Ja co roku ubezpieczam moje dzieci w szkole (i ostatnio dodatkowo w klubie piłkarskim), jest to tak naturalne, że nawet nie biorę pod uwagę, by tego nie robić. Ani razu jeszcze nie skorzystałam z możliwości wypłaty odszkodowania, bo dotąd nie mieli jeszcze ani razu wypadku.

Odnośnik do komentarza

Ubezpieczam w szkole i prywatnie, bo w szkołach jest bardzo mała kwota ubezpieczenia, no i ewentualne odszkodowanie też będzie niskie. Z drugiej strony nie chcę z tego ubezpieczenia rezygnować - jakoś głupio jak wszyscy kupują :) :) Ale zdecydowanie warto zapytać dyrekcję, gdzie ubezpiecza dzieci, bo ubezpieczycieli na rynku jest dużo i warunki też rózne. U nas jest nauczycielska agencja ubezpieczeniowa i nie mieliśmy z nimi problemu przy wypłacie za złamanie nogi podczas zajęć wf-u. Ale to chyba szkoła decyduje gdzie kupuje ubezpieczenie. Prywatnie kupowałam też u innych ubezpieczycieli ale nie zawsze korzystałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...