Uczniowie, Nastolatki

Jakie studia?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Sylvvia

Sylvvia wpis edytowany

Przede wszystkim czas sobie odpowiedziec na pytanie, czy jest cos co uwielbiaz robic i wiazesz z tym przyszlosc. Mi tez mowiono, ze po dziennikarstwie bede bezrobotna, ale jakos juz w trakcie studiow zalapalam sie na jeden staz, potem kolejny i teraz pracuje juz normalnie w zawodzie.

61273 sylvvia Kobieta, 31 lat, Toruń
~fezlo

~fezlo

Jak się lubi te tematy to warto robić informatykę, sam teraz szukam gdzie zrobić 2-gi stopień, bo jednak przydałby mi się magister do pracy. A że pracuję nie jest tak łatwo to pogodzić.

~Stina

~Stina

A niestacjonarne studia nie wchodzą w grę? Mój niemąż kończy właśnie niestacjonarnie informatykę w Wyższej Szkole Bankowej i jest mega zadowolony - mówi, że to nie jest nauka "suchych" informacji, ale w dużej mierze praktyka.

oewsb

oewsb

Witam,
Stina, zachęcam również do zapoznania się z kierunkami i specjalnościami, jakie oferujemy na studiach II stopnia. Istnieje u nas również możliwość połączenia ich ze studiami podyplomowymi. Dzięki temu można uzyskać dwa dyplomy w dwa lata.
Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej, zachęcam do zapoznania się.

Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

60433 oewsb Mężczyzna, 34 lata, Warszawa
~Norer

~Norer

A jeśli zdecydowałabym się na połączenie studiów mgr z podyplomowymi, to muszą być to spokrewnione ze sobą kierunki, czy niekoniecznie?

smother

smother

Nie wiem jak to jest dokładnie, ale chyba muszą być spokrewnione jakioś, no bo to jednak jest jakaś kontynuacja

65565 smother Kobieta, 24 lata, Wawa
~fezlo

~fezlo

Dzięki za polecenie WSB, nie wiecie jak tam jest ze stypendiami w ogóle można się starać o jakieś naukowe?

oewsb

oewsb

~Norer
A jeśli zdecydowałabym się na połączenie studiów mgr z podyplomowymi, to muszą być to spokrewnione ze sobą kierunki, czy niekoniecznie?

Witam,
Norer, wszystkie dostępne kierunki i specjalności opisane są na naszej stronie internetowej https://www.wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-ii-stopnia-z-podyplomowymi/kierunki-i-specjalnosci. Zachęcam do zapoznania się.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

oewsb

oewsb

~fezlo
Dzięki za polecenie WSB, nie wiecie jak tam jest ze stypendiami w ogóle można się starać o jakieś naukowe?

Witam,
fezlo, istnieje możliwość skorzystania ze stypendiów fundowanych z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, oraz dodatkowo ze stypendiów fundowanych ze środków własnych. Wszystkiegodowiesz się z naszej strony internetowej www.wsb.pl z zakładki "Stypendia i zniżki", zachęcam do zapoznania się.
Pozdrawiam,
Andrzej Czarnecki
Online Ekspert WSB

~fezlo

~fezlo

Gdzie można zdobyć tę zniżkę na stypendium? Obowiązuje jezcze ta promocja bo nie mogę znaleźć na stronie