Uczniowie, Nastolatki

Jak pozbyć się wszy?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~renatakrajj

~renatakrajj

Dobre działanie mają gumki CichoWsza, chronią, nie alergizują skóry, a jednak szczególnie dzieci mają tendencję do uczuleń różnego typu

~dabb

~dabb

Bardzo dobrze nam się sprawdza CichoWsza. Córce to pierwszy raz kupowałam jak na zimowisko jechała, wszy nie ma do dziś, choć wśród jej rówieśników wiem, że się pojawialy

~renata1990

~renata1990

Ja odkryłam Cichowsza przez internet i fora dla mam, tak to bym nie widziała że coś takiego istnieje w ogóle..polecam!!!

~elizaii

~elizaii

Też będę podpowiadała CichoWsza, polska marka Sanity, sprawdzony naturalny skład, żadnej trującej chemii.

~kubakarski

~kubakarski

Moim zdaniem   CichoWsza to dobry pomysł na profilaktykę. Żona te gumeczki kupiła pierwszy raz rok temu i od tamtej pory stosujemy je regularnie.

~Minda

~Minda

Masakra z tymi wszami. U nas była walka w zeszłym miesiącu. W aptece polecono mi zestaw Pipi NITOLIC, zastosowałam u córki, ale dodatkowo w zestawie był też płyn który dodaje się do prania (Nitolic wash) - pamiętajcie, że nie wystarczy pozbyć się wszy i gnid z włosów, trzeba też wybrać ubrania, pościel, koce. Ale u nas spokój :)

~robiki99

~robiki99

Mamy ten sam preparat i też póki co dobre doświadczenia jeśli chodzi o skuteczność. Samo upięcie gumeczek CichoWsza jest proste szybkie, ja sobie z tym radzę bez większego problemu a dłonie mam dość duże i słabo nadające się do takiej precyzyjnej pracy, ale córka nie narzeka żebym ją tym męczył itd.

~Adelani

~Adelani

Dramat z tymi wszami w dzisiejszych czasach. U nas też był problem, ale na szczęście zadziałaliśmy szybko, z Parasidose - u całej rodziny. 15 minut i po sprawie

~Wiktorit

~Wiktorit

Pozbycie się wszy to jedno, ale koniecznie trzeba pamiętać o prewencji. Ja niestety to zaniedbałam i córa ponownie przyniosła wszy ze szkoły. Poza płynem zwalczającym, kupiłam też ten zabezpieczający przed wszami - Pipi Nitolic Prevent Plus, w formie spray. Bardzo wydajny produkt, w przystępnej cenie i po prostu się sprawdza.