Uczniowie, Nastolatki

Prezent dla nastolatki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Graźżżż

~Graźżżż

Power banka kup. Każdy w tych czasach dużo korzysta z iphone'a a bateria słaba. Ja kupiłam synowi [reklama usunięta] i w sumie sama czasami z niego korzystam:)

~Martaae

~Martaae

Fajnym prezentem bylby taki robocik Photon, dzieci uczą się programowania, zabawka której szybko na pewno nie rzuci w kąt [reklama usunięta]

ewik85

ewik85

Ja mam w domu nastolatka, a siostra ma nastolatkę. Dla mnie pewniak to bon do sklepu odzieżowego :)

58488 ewik85 Kobieta, 34 lata, Łódź
iza.bella81

iza.bella81

Szkoda, że nie sprecyzowałaś ile ma lat... Ale myślę, że biżuteria jest uniwersalnym prezentem i powinna się ucieszyć.

58657 iza-bella81 Kobieta, 38 lat, Poznań
Hohukea

Hohukea

Ja zawsze pytam co ta osoba chciałaby dostać :) najlepiej jak wymieni kilka rzeczy.

58821 hohukea Kobieta, 28 lat, Poznań
nikolina55

nikolina55

Najlepiej właśnie podpytać, takie prezenty dawane według siebie nie zawsze są trafione.

53312 nikolina55 Kobieta, 24 lata, Radom
natalialepa

natalialepa

Ja kupiłam lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly, bo nie miałam pomysłu kompletnie. Wiadomo jak to jest z nastolatkami ;) Była zadowolona ;)

58036 natalialepa Kobieta, 35 lat, Częstochowa
jimiy

jimiy

zabierz ją do galerii i jak coś się jej spodoba to kup.

60560 jimiy Mężczyzna, 25 lat, Wrocław
~sanderson

~sanderson

Ja zamawiałam córce prezent z tego sklepu - są plecaki, torby, portfele, jakieś bzdety :)) Jak znasz styl córki (albo coś Ci może wcześniej podpowiedziała), to myślę, że bez problemu z czymś fajnym trafisz.

Medalionka

Medalionka

Fajnym prezentem dla dziewczynki w nastoletnim wieku na pewno będzie obudowa na telefon. Moja córka ciągle chce kupować nowe i chwalić się przed swoimi koleżankami. Na szczęście mam swoją ulubioną stronę z tanimi etui na telefon.

62349 medalionka Kobieta, 29 lat, Bochnia