Uczniowie, Nastolatki

Komunia dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mamazmazur

Mamazmazur

Ja absolutnie nie mam nic przeciwko "malym weselom" wkurza mnie tylko, że dzieci w szkole później się porównują

51617 mamazmazur Kobieta, 31 lat, Mrągowo
mammy

mammy

Bywałam na imprezach, które odbywały się z tej okazji w jakich mini pałacach, bywałam tez na domowych przyjeciach. Czy te pierwsze zapamietałam bardziej? Nie :)

57611 mammy Kobieta, 31 lat, Katowice
iza.bella81

iza.bella81

Zdecydowanie restauracja. Masz święty spokój, zero sprzątania no koniec. A liczba gości zależy od Ciebie, więc wcale nie musisz robić małego wesela.

58657 iza-bella81 Kobieta, 38 lat, Poznań
Papilotydwa

Papilotydwa

No właśnie mam ten sam problem. Niedługo komunia i trzeba się wszystkim zająć...
Raczej będę robić w restauracji bo dom za mały (za mały pokój). Po za tym robienie jedzenia dla około 25 osób to przesada jak na moje umiejętności. Zaproszenia komunijne już mam, pozostaje tylko ustalenie menu i udekorowanie sali oraz stołu komunijnego. To będę robiła sama bo restauracja chciała zbyt dużo pieniędzy. Takie mam zaproszenia

58699 papilotydwa Kobieta, 33 lata, WLKP
~Krystyna987

~Krystyna987

Wszystko zależy od tego jakim budżetem dysponujemy. Ja osobiście robiłam rok temu komunie mojej córce w lokalu. Postanowiłam wydać nieco więcej i wynajęłam sale [reklama usunięta], świetne miejsce i wybór jeśli dom rodzinny okazuje się zbyt mały na urządzenie komunii.

~drukujto

~drukujto

Dzień dobry dziewczyny,
jeśli ktoś z Was szuka zaproszeń na komunię.
To polecamy nasz portal www.drukujto.pl
Są darmowe szablony do edycji - nie trzeba mieć projektu.
Po zgłoszeniu się do nas na facebooku, do końca kwietnia rozdajemy zniżkę -30%

https://www.facebook.com/mellow.madeofprint