Skocz do zawartości
Forum

Konkursy szkolne


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to jakaś niedoinformowana co do konkursów ze szkoły ..tylko widzę na stronie co jakiś czas, że jakiś był.. w klasie Pani czasem mówi, że są konkursy plastyczne i przypomina co jakiś czas.. w tamtym roku był też konkurs kolęd i pastorałem .. tu też była informacja od wychowawczyni .. ale wszystko odbywa się na zasadzie rodzić - nauczyciel .. do rodziców już nie koniecznie dociera info, że jakiś konkurs jest.

Odnośnik do komentarza

widzę dopiero teraz że mi się źle napisało nie rodzic - nauczyciel (bo tak powinno być) a dziecko-nauczyciel ..a dziecko nie zawsze powie, albo zapomni, albo nie zrozumie dokładnie..albo potrzebuje zachęty bo nie wierzy w siebie.
Ulla a no szkoda bo córę mam zdolną tylko właśnie brak jej wiary w swoje umiejętności i możliwości.

Odnośnik do komentarza

Nie mówię w swoim imieniu, bo nie jestem jeszcze mamą i nie mam szans realizować razem z dzieckiem jego pasji ;) Mogę jednak wypowiedzieć się na temat tego, co obserwuję w szkole, w której pracuję. U nas rodzice najczęściej angażują się z dziećmi w konkursy plastyczne. Np. ostatnio starostwo organizowało konkurs na pracę przestrzenną, pt. "Tęczowe smaki" (promowanie zdrowego żywienia, owoce, warzywa itd.). Rodzice mogli pomagać dzieciom w realizacji ich pomysłów. Powstało sporo interesujących prac.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...