Uczniowie, Nastolatki

Jaki prezent dla 8-latki?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Primal

Primal

Ciekawym i bardzo oryginalnym prezentem dla wielu dzieci na pewno jest wizyta na torze gokartowym. Mój mąż całkiem często udaje się z córką na tor A1Karting i zawsze wracają naprawdę zadowoleni. Z tego co się orientuję, tor jest kryty i spokojnie mogą jeździć na nim dzieci ;). Podaję adres strony: http://a1karting.pl/.

55163 primal Kobieta, 34 lata, Warszawa
pianista

pianista

Ostatnimi latami bardzo popularnymi prezentami stały się instrumenty cyfrowe. Dla dzieci są takie keyboardy edukacyjne, choć ja osobiście jako nauczyciel fortepianu jestem zwolennikiem instrumentów akustycznych.

55419 pianista Mężczyzna, 59 lat, Poznań
Jagodzia11

Jagodzia11

Może jakaś gra typu Monopoly dla całej rodziny - takie gry zawsze się sprawdzają.

55632 jagodzia11 Kobieta, 28 lat, Wrocław
~AnitaT

~AnitaT

Jeśli lubi zabawy kreatywne, to można kupić świetne książki na temat origami. 8-latka powinna sobie z tym radzić z łatwością, ale jak mówię, mała musi lubić zajęcia manualne. Po sklepach można kupić różne, kolorowe papiery, ja polecam jednak poszukać takich bezkwasowych, dzięki temu papier nie zestarzeje się i nie zżółknie po kilku latach. Niestety u mnie w mieście nie ma dobrego papierniczego i zamawiam przez internet: [reklama usunięta]. Będzie jej można zachować te figurki, w każdym razie moja mama chowała moje prace, a teraz ja chomikuję rysunki i figurki mojej córci, by miała na pamiątkę.

~Maciej56

~Maciej56

Na urodziny postanowiłem córeczce kupić coś innego niż zwykle, mianowicie zamówiłem przez internet gitarkę i powiem wam że była naprawdę bardzo zadowolona ! Córeczka zaczęła interesować się muzyką co doprowadziło ostatecznie do zapisania jej do domu kultury w naszym mieście na kurs śpiewu :D
Polecam każdemu kupno instrumentów może akurat wasze dziecko też dostanie taką "zajawkę" jak moja córeczka.
[reklama usunięta]

~Ajaj

~Ajaj

Ja polecam książkę na urodziny z jej zdjęciami - dziewczynki bardzo to lubią. Najładniejsze robią wg mnie Bajkopisarze, nie polecam firmy Jestem w bajce, graficznie słabo.

wiolkakk

wiolkakk

Ja postawiłabym na prezent, który pobudza kreatywność. Wydaje mi się, że fajnym pomysłem jest ciastolina :D

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom
szewa5

szewa5

Fajnym sposobem na spędzenie razem czasu a dodatkowo idealnie nadaje się na prezent jest park trampolin cena około 20 zł za osobę.

58025 szewa5 Mężczyzna, 36 lat, Suwałki
~Marzenka01

~Marzenka01

po wielu namysłach i podpowiedziach ze strony znajomych zakupiłam kreatywną sztaluga do podróży minionki ze strony welovekids.pl. Bardzo fajny prezent, wiadomo czasami przybywa mi ubrań do prania ale dziecko naprawdę czuję wielką frajdę jak chwyta za kredki i zaczyna malować.

CaroCaro

CaroCaro

Wszystko zależy od tego, czym się interesuje i jaki mamy budżet :)

57862 carocaro Kobieta, 32 lata, Szczecin