Uczniowie, Nastolatki

Jaki prezent dla 8-latki?

cora

cora

Dziewczyny, co można kupić 8-letniej dziewczynce?
W sumie nie mam takich znajomych, którzy mieliby dziewczynkę w takim wieku, nigdy prezentu nie kupowałam dla 8-latki. A teraz mój facet odnowił znajomość z dawnym kolegą, no i zostaliśmy do nich zaproszeni. Chciałabym coś tej małej kupić drobnego (do ok. 50 zł).
Doradźcie proszę :)

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-70194.png
https://www.suwaczki.com/tickers/nzjdk0s3icpthigq.png

40042 cora Kobieta, 34 lata, Śląskie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

anaaa

anaaa

temat dla nas na czasie :P .. uniwersalna to chyba jakaś gra, puzzle, książki (u nas etap wszelkich ciekawostek jest interesujący więc encyklopedie ilustrowane)..z zabawkami to ciężko wyczuć bo to różne gusta mają dziewczynki .. u nas i w klasie córki z tego co opowiada nadal na tapecie jest: violetta, pet shopy i kucyki pony więc wszystko co z nimi związane by ucieszyło.

39877 anaaa Kobieta, 35 lat, Polska
anaaa

anaaa

o dowiedziałam się dzisiaj, że się jej mażą puzzle przestrzenne

39877 anaaa Kobieta, 35 lat, Polska
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Zabawki dla dzieci ośmioletnich, to m.in.: gry planszowe i edukacyjne, klocki, puzzle, sprzęt sportowy (piłka, skakanka, tarcza ze strzałkami do strzelania, tarcze na rzep z piłeczką tenisową itp.) oraz różnego rodzaju zabawki kreatywne (blok kreatywny, stemple do odbijania na papierze, biżuteria do samodzielnego zrobienia z różnych koralików, sekretny pamiętnik itp.). To tak na szybko, co mi się przypomniało. W sklepach znajdziesz mnóstwo pomysłowych zabawek. Nie kupuj jednak pierwszej lepszej. Czasem warto się zastanowić, co dana zabawka rozwija i kształci, jakie funkcje stymuluje, czy nie jest tylko zbędnym bibelotem. Pozdrawiam!

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
szarotkama

szarotkama

To trudna sprawa, bo przerabiam właśnie urodziny koleżanek mojej córki. Z lalek już wyrosły. Jeśli ma to być niezbyt drogi prezent, to polecam filcowe elementy do "zszywania" - torebka, sówka - są różne wersje. A jeśli prezent poważniejszy, to widziałam interaktywną mapę świata Dumel - wystarczy przycisnąć, żeby dowiedzieć się czegoś o konkretnym państwie.

45498 szarotkama Kobieta, 36 lat, Warszawa
~stepp

~stepp

Interaktywna kostka dice+ do gry na tablet jest ciekawym prezentem, możemy grać dzięki niej w gry planszowe.

~Kamilia

~Kamilia

dla 8 latki wyjście do edukacyjnych parku rozrywki będzie niezapomniane, w końcu to miejsca stworzone dla takich dzieci np park Nauki i Ewolucji Człowieka, ogrody doświadczeń w Krakowie, humanitarium we Wrocławiu

~Justyma

~Justyma

Impreza tematyczna JuraTube w Juraparku Krasiejów k. Opola odbywa się 1 sierpnia 2015 r. Ogromne dinozaury, skamieliny, kamieniołomy, kino 5D i park rozrywki to nie jedyne atrakcje, które będą czekały. Jeśli chcecie spotkać się z youtuberami Cyber Marian, Mówiąc inaczej, zagrać ze Smav Craft, Kislu Gameplay albo Thorem.
Bilety na wydarzenie uprawniają również do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Nauki i Rozrywki, w tym z jurajskiej plaży z kąpieliskiem.