Uczniowie, Nastolatki

Pokój dla nastolatki

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Mamazmazur

Mamazmazur

A tak przy okazji co myślicie o lampach led? Zra więcej czy mnie prądu ?

51617 mamazmazur Kobieta, 31 lat, Mrągowo
Dziubala

Dziubala

Lampy led są najlepsze pod kątem niskiego pobierania energii. W nowym mieszkaniu będę starała się mieć lampy led albo chociaż żarówki ledowe :)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Elizabezzzz

~Elizabezzzz

Fakt, niech sobie nastolatka sama wybierze bo w innym przypadku może być wojna :) Może meble modułowe byłyby rozwiązaniem? Fajnie wyglądają i mozna je łatwo przestawiać, więc jak się córce znudzi wystrój to tata pomoże przesunąć to i owo i pokój jak nowy :)

~DaNNka

~DaNNka

Dokładnie. nastolatka powinna mieć coś do powiedzenia w kwestii kolorów, dodatków i mebli. To w końcu jej pokój;)

~Karrina

~Karrina

Modne są teraz meble modułowe. Są praktyczne, można je dowolnie przestawiać, więc nawet jeśli młodej znudzi się układ pokoju to zawsze może go trochę odświeżyć;)

~MichałK

~MichałK

Ja mojej córce w pokoju zamontowałem łóżko w szafie połączone z biurkiem i mimo to, że pokój nie jest za duży Kamila miała dużo miejsca w ciągu dnia i wygodne łóżko na noc.

~JustaD

~JustaD

Zaciekawiliście mnie tymi meblami modułowymi. Przeglądałam ostatnio strony internetowe salonów meblowych w poszukiwaniu takich mebli, mam nawet jedne na oku ale chciałabym zapytać o Wasze opinie. Ktoś ma i może coś polecić?

~Irys

~Irys

Przeglądałam ostatnio meble modułowe różnych producentów ale nie zdecydowałam się jeszcze konkretnie co wybrać. Chyba trzeba się wybrać do salonu i przyjrzeć się z bliska. Ktoś może ma i może polecić konkretny salon? Jak z wykonaniem? Solidne?

~izoldaa

~izoldaa

Podbijam temat:) ktoś coś poleci? Fajnie byłoby zasięgnąć opinii kogoś kto posiada już meble modułowe:)

~OlkaI

~OlkaI

Nastolatka to już nie małe dziecko, na pewno też chce mieć swoje zdanie i chce, żeby było brane pod uwagę;) wybierzcie się z nią do salonu meblowego i wspólnie podejmijcie decyzje:)