Uczniowie, Nastolatki

Prezent dla dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Ania_N_85

~Ania_N_85

Jeszcze uczniom nie zdradziłam, najpierw pomyślałam, że im pokaże ten film jurassic park i zobaczę na ich reakcje - ale tak się ucieszyli, jak im ogłosiłam co będzie na kolejnej godzinie wychowawczej (i jednej lekcji polskiego:)), że na pewno wezmę się za organizację wyjazdu!

~StanisławPol

~StanisławPol

Dzień dobry,
Za miesiąc są urodziny mojego szesnastoletniego wnuczka. Przyznam szczerze, że jak był młodszy to było mi dużo łatwiej kupić dla niego ciekawy prezent. Od najmłodszych lat kupowałem mu zabawki edukacyjne które poza rozrywką wpływały pozytywnie na jego rozwój i pobudzały ciekawość otaczającego go świata. W tym roku chciałbym aby było to coś niezwykłego, może związanego z historią albo biologią bo zauważyłem, że nauka tych przedmiotów idzie mu lepiej niż pozostałych. Uprzejmie proszę szanownych rodziców o sugestie.

~Tom_Dan_1

~Tom_Dan_1

Ja proponuję zorganizować małemu jakieś wyjście. Jeśli interesuje się się historią i biologią to może ogród botaniczny, muzeum, Zoo? Z jakiego regionu Polski państwo pochodzicie?

~MamaKatarzyna

~MamaKatarzyna

Zaciekawiło mnie to o czym piszecie, bo zbliża się weekend, podobno ma być ładna pogoda i wypadało by się z dzieciakami gdzieś wybrać. Znalazłam na necie filmik z tego Jura Parku i wygląda na to, że prócz dinusiów mają jeszce inne atrakcje

image

~Mama16latka

~Mama16latka

jestem mamą samotnie wychowującą dziecko. Mój syn niedługo kończy 16 lat i zażyczył sobie na urodziny słuchawki bluetooth (podobno wszyscy koledzy takie mają). Znalazłam sobie w internecie sklep z takimi słuchawkami http://www.redcoon.pl/c10060202-Bluetooth Może mi ktoś podpowiedzieć czym należy się kierować przy zakupie takich słuchawek? jestem laikiem jeśli chodzi o takie zagadnienia i każda podpowiedź będzie na wagę złota. Cena ma dla mnie drugorzędne znaczenia, chciałabym kupić coś wartościowego, co posłuży mu na dłuższy czas. Jest to urządzenie dla nastolatka więc musi być troszkę wytrzymałe, bo niestety mój syn jest bałaganiarzem i wszystko wokół rozrzuca :)

knasia

knasia

Ja kupuję juz tylko książki. Swoim, znajomym, na prezen od dzieciaków. I straszne jest to, ze jestem w mniejszości. Ale pocieszające, ze dzieci zaczynają njabardziej cieszyć się z ksiązki :) Na zajaczka w tym roku kupiłam nowe Jaśki. kto czytał Mikołajka ten wie czym to się je :)
ps. robicie prezenty na zajączka? macie taki zwyczaj?
jaśki jasiory :)

• th_prezent-dla-dziecka_10200.jpg
38769 knasia Kobieta, 40 lat, krakow
~Mama16latka

~Mama16latka

Na szczęście tylko słuchawki :) Quad troszkę przewyższa moje możliwości finansowe

ola58

ola58

Zabrałąm dziecko do tego planetarium o którym pisałyście powiem szczerze, że fajna sprawa nawet mnie się podobało więc polecam na wycieczkę całą rodziną

38846 ola58 Kobieta, 35 lat, łódź