Uczniowie, Nastolatki

Prezent dla dziecka

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Monika30

~Monika30

Cześć, od paru dni zaczęłam szukać prezentu dla mojej dziesięcioletniej córeczki. Myślałam, o kupieniu czegoś oryginalnego nie lalkę, czy pluszaka. Dlatego stwierdziłam, że skoro Dorotka lubi różne wycinanki, czy robienie czegoś z plasteliny to może kupię jej http://www.takapaka.pl/Produkt/116/sprytna_plastelina :) co o tym sądzicie? :)

marysia2008

marysia2008

Super! Bardzo fajny pomysł. Będąc ostatnio w Media Markt zauważyłam, że również jest tam stoisko z zabawkami dla dzieci i też właśnie wybrałam coś kreatywnego dla mojego dziecka na Mikołajki :) Warto zajrzeć, bo czasami mamy coś pod nosem, a nie wiemy, że mamy :) Przesyłam link tutaj. :)

36162 marysia2008 Kobieta, 30 lat, łódź
Budzemia11

Budzemia11

Myślę, że może fajnym prezentem być zabawka. Ja dla swojego dziecka kupiłam zabawkę z drewna na mikołaja. Myślę, że takie zabawki są bezpieczne dla dzieci. Trzeba tylko uważać by nie miału małych elementów, jeśli mamy młodsze dziecko.

36983 budzemia11 Mężczyzna, 36 lat, Warszawa
anias493

anias493

W tym roku dla córki kupię na pewno bluzę z kapturem z uszkami, dla synka torbę sportową. W poprzednich latach kupowaliśmy karaoke, teleskop, gry, dla fana piłki nożnej zestaw kart kolekcjonerskich z piłkarzami, strój piłkarski z nazwiskiem

37005 anias493 Kobieta, 43 lata, Olsztyn
~grażkam

~grażkam

I co dzieciaki cieszą się z takich prezentów? Ja przylaczam się do tego że świeta to czas spełniania marzeń dzieciaków. One cały rok czekają i już teraz piszą tony listów do mikołaja. Nie będę psuć im dzieciństwa i ten osteteczny do wysłania mam w torebce i będziemy dzielić się jak co roku z rodzinką. Dobrze, że jest na niej Furby, bo już zamówiłam fioletowego:-)

anias493

anias493

Moje dzieci są już "prawie" duże ale listy nadal piszą. Zasada jest taka: wypisują to co chcą, a obok stawiają gwiazdki na czym im najbardziej zależy. Zawsze staraliśmy się, aby gwiazdki znalazły się pod choinką. Tak więc cieszą się z prezentów i to co piszą i pisali do tej pory to przemyślane marzenia. Osobiście ferbiego ani brzydala bym nie kupiła

37005 anias493 Kobieta, 43 lata, Olsztyn
~Gaga82

~Gaga82

To kwestia gustu, temperamentu i zainteresowań dziecka, moje akurat w liście do Mikołaja nie proszą o Furby'ego, ponieważ go mają i świetnie się nim bawią. Za to moja chrześniaczka w liście poprosiła o futrzaka, bo często bawi się naszym.

~grażkam

~grażkam

Właśnie, każde dziecko jest inne i jednemu podoba się to a innemu co innego. Moje dzieciaki super bawią się furby`m i nawet przez chwilę nie żałowałam że go kupiłam. Jest przyjacielem dzieci i nie rozstaja się z nim praktycznie nigdzie. Syn nawet ostatnio po kryjomu zabrał go do szkoły.

karaki

karaki

Może jakiś nowy telefon. Dzisiejsze telefony komórkowe posiadają wiele funkcji. Można grać, kamerować, robić zdjęcia cyfrowe. Możliwości jest mnóstwo, a dzieciaki uwielbiają takie gadżety:)

36173 karaki Kobieta, 38 lat, Katowice