Uczniowie, Nastolatki

Prezent dla dziecka

~Nowa36

~Nowa36

Witam. mam bardzo ważne pytanie. Teraz zbliża się dużymi krokami gwiazdka i na pewno każdy ma problem czym obdarować dzieciaki. Ja też się zastanawiam, bo chciałabym kupić coś co zaraz nie zostanie zapomniane, a będzie zabawką zawsze interesującą. Widziałam ostatnio reklamę zabawki interaktywnej-Furby. Może ktoś mi więcej coś o niej powiedzieć.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mika27

mika27

witam
ja się przyłanczam do postu o poszukiwaniu prezentu może sa osoby ktore wcześniej coś kupowały tj.zabawki i sie wypowiedza jakies opinie.
ja tez mam problem a właściwie to taki moja ponad 6 latnia córcia nie bawi sie zabawkami chce barbi i lalki monter high które kupują jej ciocie bo to jest nie do wiary ona tą lalkę trzyma 15 minut w pierwszty dzien pokaze kolezanką i ta lalka wiecej nie widzi światła dziennego bo jest rzucona całe masy ubranek dla lalek byly lalki bobasy głowy do czesania no niedowiary nic ją nie zajmie a nie jest dzieckiem które pół dnia gra w playstation bo ja nie ozwalam gra jest że tak powiem od świeta lubi pisać rysowac pisze sobie w swoich zeszytach o jakis przeliczeniach bawi się jakby w nauczyciela sama ze sobą nie z lalkami liczy notuje dostała kase sklepowa z fajnymi funkcjami bawiła sie 2 dni.nie do pomyślenia ile pieniędzy leży w kartonach z zabawkami przez te kilka lat najdłużej co ją zainteresowało to były mozaiki z księżniczkami tworzyła obrazy wyklejając obrazy cekinkami kolorowymi kosteczkami to była masa pracy a ona to zrobiła w kilka dni żeby skończyć.nie mam wogóle pojecia co w tym roku ,przeglądałam projektory do rysowania testował może ktoś?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzp07wx3yavktx.png
http://www.suwaczki.com/tickers/1usauay30z3h57g4.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9canli1z7933wa.png

19831 mika27 Kobieta, 35 lat, poznań
~Nowa36

~Nowa36

cieżki problem masz przed sobą. Kupić coś żeby zainteresowało córcię na dłużej a nie trafiło od razu w kąt, bo człowiekowi płakać się chce ile to kosztuje. Popytaj ją co by chciała. Ja czasami pożyczałam zabawkę od kogoś i testowałam. W tym roku u mnie jest płacz właśnie o tego Furby`ego bo w klasie dzieci mają. Dlatego pytam o opinię.

~jagojka

~jagojka

Ja mogę z czystym sumieniem polecić tę zabawkę. Furby jest u nas od kilku miesięcy a córka nie rozstaje się z nim na krok. Ta zabawka ma coś w sobie, że wszyscy do niej lgną. Już wiem co kupię chrześnicy na gwiazdkę, bo moje dziecko już ją przetestowało.

~Nowa36

~Nowa36

faktycznie cała rodzina go polubiła, bo ma w sobie coś co przyciąga. Niby zabawka, a trzeba nią się opiekować jak prawdziwym zwierzątkiem-edukacja przez zabawę. Pewnie się skuszę i kupię jednak tą zabawke. Jak można jeszcze inaczej bawić się Furby`m?

ma.dona

ma.dona

No cóż, nie lepiej zapytać się dziecka co chciałoby dostać i o czym marzy? Stara metoda, a zazwyczaj sprawdzona. Poza tym wszystko zależy od konkretnych zainteresowań malucha. Kupowanie jakichś ogólnych zabawek jest trochę bezosobowe.

34487 ma-dona Kobieta, 33 lata, Katowice
~halinia

~halinia

ma.dona - masz rację, że to dzieci należy pytać czym chcą się bawić. Dzięki temu możemy uniknąć niepotrzebnych wydatków. Stać mnie na to, żeby rozpieszczać dzieci, ale nie na wszystkie prośby ulegam, nie mogłam się oprzeć jednak temu futrzakowi. Furby na razie jest na pierwszym planie.

~zosia777

~zosia777

Można z nim rozmawiać, przytulać, głaskać, a on zawsze odpowiada na pieszczoty. Można pobrać darmową aplikację na telefon, która daje więcej możliwości zabawy. Tam można karmić Furby`ego przysmakami, jest tam również słownik i latwiej na początku go zrozumieć. Jak ją pobierzesz to na pewno się zorientujesz.

opiusek

opiusek

Z zabawką o jakiej piszecie nie miałam jeszcze do czynienia, ale jestem za tym aby kupować zabawki które uczą, rozwijają wyobraźnię, kreatywność - jak choćby zwykłe puzzle

--

Trzech rzeczy trzeba do szczęścia: nie chorować, nie kochać, nie myśleć.

5266 opiusek Kobieta, 33 lata, Szczecin
~Mala81

~Mala81

Najlepiej kupować kilka prezentów dzieląc je na pożyteczne dla dziecka i pożądane przez dziecko. Dobrze zapytać dziecko co by chciało dostać, może niech napisze list do Mikołaja. Jeśli chodzi o prezenty pożyteczne to w każdym wypadku sprawdzają się książki czy do poczytania czy wspierające dziecko w nauce jak np. seria książek z zadaniami miniLUK. Ja zawsze kupuję jakiś większy prezent i pełno mniejszych żeby dziecko miało radość z odpakowywania.

NATKA08

NATKA08

Nowa ja robiłam i robię tak ze dziecko pisze list do Mikołaja tam oczywiście pisze wszystko o czym marzy a potem list podlegała mojej weryfikacji i kupowałam z rozsądkiem to co uważałam za stosowne ale z listy napisanej przez dziecko w końcu to gwiazdka a w taką noc spełniają się marzenia jeżeli dziecko marzy o jakiejś zabawce to uważam że Mikołaj powinien spełnić to marzenie dla mnie gwiazdka to jedyne święto w którym nie kupuje praktycznych prezentów dzieciom (choć i takie się zdarzają) a spełniam marzenia

30066 natka08 Kobieta, 41 lat, blisko Warszawy