Uczniowie, Nastolatki

Prywatna szkoła - czy w każdej tak jest?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Milunia

Milunia

Z prywatnymi szkołami to zawsze jest tak że są jakies dodatkowe opłaty o których nikt wczesniej nic nie wiedział

35898 milunia Kobieta, 29 lat, Świdnica
Henseld

Henseld

Widze że niezła sytuacja... Zapoatrzenie szkoły leży w obowiązku dyrekcji... Może mamy chciały tak same z siebie bo pomyślały "a mamy za dużo pieniędzy, zaopatrzymy szkołę"... Moim zdaniem nie poważne.

35979 henseld Mężczyzna, 32 lata, Pieszyce
Obiektywna

Obiektywna

Zdecydowanie nie polecam szkoły Smart School w Zamościu. Dyrektor dużo obiecuje niestety większość z obietnic jest bez pokrycia. Nauczyciele kompletnie nie maja podejścia do dzieci. Co drugi tydzień są na zwolnieniu. Trzy razy usłyszałam Ze przy tak licznej klasie AŻ 15 nie ma czasu na indywidualne podejście! Dwujęzyczne nauczanie to także wymysł. Stanowczo odradzam to pieniądze wyrzucone w błoto!

51329 obiektywna Kobieta, 34 lata, Zamosc
Sylvvia

Sylvvia

Niestety, prywatne szkoły to spore siedlisko snobizmu, nie oferując wbrew pozorom w zamian jakiegos wybitnie wyzszego poziomu.

61273 sylvvia Kobieta, 31 lat, Toruń
~Aisle

~Aisle

Niestety prywatna szkoła nie jest równa drugiej prywatnej szkole. ja zanim zapisałam dziecko do tej szkoły do której chodzi [reklama usunięta] w Warszawie, czytałam wiele opinii, radziłam się znajomych i ich znajomych. I nie mam żadnych problemów