Skocz do zawartości
Forum

Prywatna szkoła - czy w każdej tak jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety prywatna szkoła nie jest równa drugiej prywatnej szkole. ja zanim zapisałam dziecko do tej szkoły do której chodzi [reklama usunięta] w Warszawie, czytałam wiele opinii, radziłam się znajomych i ich znajomych. I nie mam żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Gość Nowy Nick500

Henseld
Widze że niezła sytuacja... Zapoatrzenie szkoły leży w obowiązku dyrekcji... Może mamy chciały tak same z siebie bo pomyślały "a mamy za dużo pieniędzy, zaopatrzymy szkołę"... Moim zdaniem nie poważne.

Rodzice wykorzystują to na koniec roku negocjując świadectwo z paskiem (często mają obsesję na jego punkcie) albo chociaż lepszą ocenę zachowania. Im więcej sypną kasy, im bardziej się udzielają na piknikach rodzinnych, wieczorkach, itp. tym bardziej są bezczelni. Jeśli dzieciak ma uwagi za chamskie zachowanie, a bez bardzo dobrej oceny nie ma paska, to najpierw z pretensjami do wychowawcy, później skarga na wychowawcę do dyrekcji, a następnie donos do KO. Rodzice ze szkół prywatnych płacą (mam doświadczenie tylko z katolickimi, w których opłaty wynoszą 60 zł/mies) i wymagają, a jeśli nie dostaną tego, czego chcą, to przynajmniej zepsują nauczycielowi/szkole opinię, oplują w internecie i w swoich "elitarnych" kręgach. Przestrzegam Państwa przed wysyłaniem dzieciaków do szkół prywatnych- to siedliska nienawiści, w których rozpieszczone dzieciaki tną się, bo ocena im się nie podoba, a cyberprzemoc wobec rówieśników przekracza wyobrażalne granice.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...