Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

no to u Nas L4
Milka ma anginę, zarzygała gabinet lekarki, potem pól chaty, a rano tylko kaszel był
:-(
Nikolę na sygnale z przedszkola odbierałam, kaszel, okazało sie podrażnienie krtani, inhalacje i dalsze leczenie zatok wszystkim co zalecił laryngolog (uff)

przyjechałam o 13 z Nikolą, opiekunkę zastałam z gorączką, rozłożona na maxa

wziełam zwolnienie, jej dałam wolne, w pracy pewnie wszystkich uszcześliwiłam, po urlopie tydzień popracowałam i zwolnienie :-/

dzisiaj facet zapłacił za to, że mi rozwalił auto, wiec w tej sytuacji tyle dobrego, że na tydzień mogę je odstawić na warsztat :roll:

Odnośnik do komentarza

atena, jednym ciagiem toniezly dzien :lup:
u nas nocka do bani, Natanek zszedl do nas o 1szej w nocy, kaszel, placz, bol brzucha, glowy, 39st, cala noc sie budzil i marudzil, rano po 4godz leku goraczka wrocila, K zostal z nim rano, ja do pracy, w poludnie wrocilam, K do pracy a ja w domu.
lekarz zaliczony, zapalenie gardla, flegma (tylko skad sie ona wziela jak dziecko mialam zdrowe???) zeszla na prawe oskrzele, boli go brzuch, nie wiadomo dlaczego, katar, kaszel i goraczka nadal... jutro do opiekunki a jak sie nie polepszy to z powrotem do lekarza... na szczezcie od poniedzialku mamy nowa fajna lekarke 5 min na nogach od domu...

a zdobrych wiesci to odeslali mi nowy aparat foto :D

Odnośnik do komentarza

ale tutaj ruch :d
my mielismy dzis sloneczko :)

jutro podobno tez :D
wlasnie poszli znajomi, byli na improwizowanej kolacji, zrobilismy raclette :D i ciasto jablkowe :D
odzyskalismy Natanka ktory wrocil od babci, kupila mupelno drobiazgow, prezetow, az ja ochrzanilismy :lol: ze nam dziecko rozpuszcza
ale przyznala ze przesadzila i obiecala ze do Bozego Narodzenia juz NIC mu nie kupi, no to stawiam zaklady :D
ide spac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...