Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Monia współczuję, mam dwa, mogę Ci sprzedać jeden ;)

a tak serio to niech ten wrzesień się konczy, auto padło, niby naprawili, tak na dojazd do garażu i znowu padło, wytaczmy proces, potem padła pralka, jak już naprawiona to padł dzisiaj telewizor, burwa, w tym kraju nic nie działa więcej niż 3 lata ??
na dokładkę dziewczyny mam chore i sama zdycham, no i od dzisiaj jestem na urlopie, zeby nie było....

ktoś mnie przebije?

Odnośnik do komentarza

monikouette
atena, no chyba trudno Cie bedzie przebic, dobrze ze to nie zaden konkurs z tymi popsutymi gratami........
niech sie konczy ten wrzesien :lup:

a ja napisze inaczej...niech się skończy ten pieprzony rok...:lup::lup::lup::lup:
babcia dzisiaj w aptece straciła przytomność...nie wiemy co dalej z nią będzie...póki co leży w domu...lekarz stwierdził że to wirus mógł jej osłabić serce...ma katar i kaszle, dostała antybiotyk...

Odnośnik do komentarza

witam

no tutaj tez tylko ze tym razem mnie podkusilo zeby przez internet kupic i oczywiscie nie zdaza mi go wymienic przed sobota. wiec przerabane. ale zwracam owszem, na ich koszt przesylka idzie, a oni odsylaja mi nowy.
a na sobote to przyjaciolka pozycza mi swoj aparat. ufffffffffffffffffffffffff, tym bardziej ze nie dane nam bedzie w najblizszej przyszlosci znowu pojechac do takiego parku atrakcji, ten wyjazd to przez prace za darmo, samemu to majatek kosztuje wiec chociaz zdjecia na pamietke musze miec.
zmykam bomusze nadrobic sobotnie zmeczenie :lol:

anulka, powiedz co z babcia??
papa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...